Catherine Zeta-Jones mala na sebe priehľadné šaty popri svojej dcére

Catherine Zeta-Jones a jej 14-ročná dcéra Carys Douglas sa v meste v nedeľu dostali na módnu prehliadku Dolce & Gabbana v Lincolnovom centre v New Yorku.

Zeta-Jones roztrhla dizajnéra v sexy Morticia Addams – čierna čipka a saténové šaty (2.295 dolárov, mytheresa.com), nohy a ruky vystavené pod čistým obložením. Zachytila ​​pohľad s pár šumivými pásikovými sandálmi, na ktoré sa objavila krvovočervená pedikúra.

Carys dopĺňala svoju slávnu farebnú (a coutureovú) schému matky, pričom si vybrala dvojicu čiernych cigaretových nohavíc s vysokým pasom a eklektický bardotový top Dolce & Gabbana s trblietavými kvetinovými akcentmi. Aj ona jej vyzerala so sadou elegantných a ostrých stilettov.

Kateřina Zeta Jones Lead
Obrázky Gotham / GC

Len prísť na show Dolce a Gabbana s Carysom. Sme nadšení. Repost @ stefanogabbana · · · @ catherinezetajones ❤️❤️❤️❤️❤️��������✨ Dolce & Gabbana Alta Moda New York ❤️������ #DGLovesNewYork #lincolncenter ❤️❤️❤️ # madeinitaly���� # DGFamily ������

Príspevok zdieľaný Catherine Zeta-Jones (@ catherinezetajones)

Je to príliš skoro na to povedať (Carysová sa stáva 15 neskôr tento mesiac), ale s ich kolekciou módnych a budúcich vystúpení rastie do šírky, cítime, že Catherine a Carys by mohli byť len novým Cindy Crawfordom a Kaia Gerberovou.

Všetci privítajú štýlové duo matky a dcéry a ich bezchybne dobré gény.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 35 = 44

map