Celebrity reagujú na protesty v Charlottesville

V piatok v noci av sobotu ráno sa v meste Charlottesville, Va., Stretla skupina bateríkov s bielymi nacionalitami, aby protestovali proti navrhovanému odstráneniu sochy generálneho konfederácie Roberta E. Leeho v Emancipation Parku v meste – ale to šlo oveľa ďalej. Marchers používali spojenecké vlajky a slogany nacistickej éry, viedli k masívnej proteste proti demonštrácii fanatizmu a rýchlo vybuchlo násilie.

Pochod prišiel pred biely nacionalistický protekt “Unite the Right” plánovaný na tento víkend, ktorý bol rýchlo rozobraný okolo 11:00 v sobotu po tom, čo boli ľudia zranení a bol vyhlásený výnimočný stav. Jedna žena bola tragicky zabitá po tom, ako sa auto rozrástlo do skupiny protispoločníkov. 

VIDEO: Donald Trump zablokoval Chrissy Teigen na Twitteru

 

Prezident Donald Trump reagoval na Twitteru v sobotu popoludní, tweeting “Všetci musíme byť jednotní a odsúdiť všetko, čo nenávisť znamená. Toto násilie v Amerike neexistuje. Nechajme sa spolu ako jeden! “

SOUVISLOSTI: Mika Brzezinski: Toto je znak väčšieho problému

Nižšie uvidíte, ktoré celebrity museli povedať o tom.

#standupforwhatsright #Repost @cleowade #MLK povedal najlepšie, keď povedal: “Budeme musieť pokánie v tejto generácii nielen pre nenávistné slová a činy zlých ľudí, ale pre otrasné ticho dobrých ľudí.” Rasizmus a fanatizmus nie je len na tvárach teroristov pochodujúcich v #charlottesville Všetci poznáme ľudí, ktorí povedali alebo urobili niečo, čo je nesprávne, keď sme mlčali alebo sa pokúšali ospravedlniť to z dôvodu iného človeka, jeho veku alebo podľa “dobre, že nie sú to rasistické” dosť je dosť. Začnite s vami. Nech je váš hlas ten, ktorý zmení ľudí okolo vás. Začnite dnes. Buď pravda. Hovorte pravdu k moci. Buď bojovník za slobodu. Boj dobrý boj. Ľúbim ťa.

Príspevok, ktorú zdieľa Jessica Alba (@ jessicaalba)

So všetkým, čo sa deje, je také ľahké pozrieť sa na druhú stranu a povedať: “Nechcem pozerať na novinky, je to príliš negatívne”, alebo odpustiť to, čo sa deje v našej krajine, pretože je to príliš strašidelné, aby bolo skutočne pravdivé. Ale je to. Násilie a nenávisť je ohromujúca naša krajina dnes a je čas, aby sa táto generácia zmenila. Čierna, moslimská, homosexuálna, bisexuálna, trans, atď. Ste perfektní tak, ako ste a vy ste milovaní. Neposlúchajte zlo bez ohľadu na to, aký hlas je to. Som s vami počas tejto doby a veci sa zmenia. #stopthehate #prayforpeace #prayforcharlottesville ✌��

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Demi Lovato (@ddlovato)

Vyčerpali ráno v múzeu @hammer_ Fed moje srdce a moja myseľ a môj duch. #WeMatter

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kerry Washington (@kerrywashington)

Sme silnejší ako vy! #loveisstrongerthanhate

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Ak nie ste pobúrení, nevenujete pozornosť. #myselfie

Príspevok, ktorý zdieľa Pharrell Williams (@pharrell)

Príspevok zdieľaný @amyschumer

Príspevok zdieľaný @amyschumer

.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Zendaya (@zendaya)

Všetci urobíme dodatočné úsilie na šírenie posolstva lásky a inkluzívnosti. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map