Celine Dion, Demi Lovato a John Travolta zaplaťte vďaku Bee Gees

Zvláštny hold výročia Bee Gees dokazuje, že diskotéka je nažive a dobre.

V nedeľu v noci CBS odvysielal hviezdne obsadenie February Gramys, ktoré predstavilo množstvo hudobných autorov vrátane Celine Dion, Demi Lovato, John Travolta a Nick a Joe Jonas, ktorí sa pripojili k pozostalému členovi Barrymu Gibbovi za skvelý pozdrav oslavujúci dlhé trvanie troch bratov kariéra.

Gibb, 70, bol ocenený na špeciálnej udalosti s názvom Stayin Alive, ktorá tiež pripomína 40. výročie Horúčka sobotňajšej noci– a Travolta bol šťastný, že nás odviedol späť, keď predviedol niektoré z jeho renomovaných tanečných pohybov (vrátane toho, že ukazujú na pózu) na klasický soundtrack Bee Gees, zatiaľ čo bol oblečený do čiernej a bielej sako Tony Manero.

ÁNO!!! ���� Poďme boogie s #JohnTravolta dnes večer pre veľmi špeciálne #GRAMMYSalute na hudbu #BeeGees dnes večer 8 / 7c

Príspevok zdieľaný na stránke @cbstv

Celine Dion sa tiež opierala o svoje silné vokály na hold s vydaním hitovej piesne “Immortality”, ktorú skupina napísala pre svoj album v roku 1977 Poďme sa rozprávať o láske. Výkonnú činnosť venovala bratom Gibbovi, ako aj jej zosnulému manželovi Rene Angelilovi, ktorý minulý rok zomrel.

“Pred dvadsiatimi rokmi mi dali dar tejto piesne,” povedala predtým, ako sa Gibb usmieval v emocionálnej balade. “Dnes večer to spievam s láskou k Barrymu, rovnako ako pre Robin, Maurice a môjho brata Andyho.”

TK
Kevin Winter / WireImage

Zatiaľ čo dvojčatá a spoluhráči Maurice a Robin prešli v rokoch 2003 a 2012, súčasní hitmakers vrátane Demi Lovato, Ed Sheeran, Keith Urban, John Legend, Nick Jonas a Jason DeRulo dokázali, že hudba Bee Gees je veľmi živá tým, od impozantnej kariéry bratov.

TK
Monty Brinton / CBS cez Getty

Pridajte sa k nám a niektoré hudobné hviezdy, keď oslavujeme #BEEGEES s #GRAMMYSalutným večerom v #CBS ����✨����✨

Príspevok zdieľaný na stránke @cbstv

SÚVISIACE: Celine Dion a Nicki Minaj majú nové priateľstvo po tom, že Lip-Sync Video

A Gibb sám uzavrel hold na vysokej poznámke s miešanými predstaveniami “Jive Talkin”, “Stayin ‘Alive” a “Ty by si mal tancovať” na skutočne nezabudnuteľný večer.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 3 =

map