Celine Dion Nails Jej prichytenie Rihanna “Diamonds”

Nikto sa nemôže dostať do atmosféry Celine Dionovej atmosféry.

49-ročná kanadská speváčka je zdanlivo na vrchole ako profesionálne, tak aj osobne, pravidelne vystupuje vo vyzerajúcom nadaní a usmieva sa z tváre na tvár. Urobila jej šťastie pri vystúpení pre svoje nové kabelky Nordstrom v stredu v Montreale.

Oblečená v ružových šatách s tmavým fialovým mačičkom a oslniacimi šperkami, Dion otvorene hovoril s hosťami, keď hovorila o svojom novom pohľade na život. “Teší ma sama. Som prešiel veľa a nie som jediný, “povedala, s odkazom na stratu 2016 jej manžela René Angélil a brat Daniel Dion.

“Myslím, že niekedy, keď prechádzate veľa, či už je to sklamanie, napríklad strata, ak viete, čo hovorím, existuje sila, ktorá preberá, keď veríte,” pokračovala. “A ja som taký veriaci, pretože som matka, pretože som sestra, pretože som priateľ, pretože som žena, pretože mám projekty, mám vízie, chcem vytvoriť. A myslím, že v tejto dobe môjho života … cítim, že môžem šíriť svoje krídla. “

Dion, samozrejme, doručila svoju správu len s pozitívnosťou a neskôr sa dostala do piesne. Jej voľba? Rihanna “diamanty”.

SÚVISIACE: Pozrite sa na Ultimate Hockey Mom Celine Dion Dance Rinkside na hru svojho syna

Môžeme očakávať, že dve popové hviezdy budú spolupracovať? Teraz budeme snívať.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 − 53 =

map