Celine Dion vyháňa z nového roka aj blondínka

Nový rok, nová farba vlasov.

Celine Dion si práve vzala jej blondýnu do zárezu, odštartovala 2017 s novou svetlejšou blondínkou “v sebejakosti”, ktorú si vybrala so svojou make-upou Charlotte Tilburynižšie).

Na fotografii, ktorú Tilbury zdieľala na svojej stránke Instagram, objímala sa spolu s Dionom ako popová ikona a pozerá sa na fotoaparát, keď nosí kožený top s ozdobenými rukávmi.

Zámky skladateľky prešli z medovej blondínky na takmer platinovú fotografiu, najmä na prednej strane vlasov, kde sú najvýraznejšie svetlá.

Vždy milujem robiť make-up tejto bohyne, tak talentovaná a inšpirujúca žena s najväčším ❤️ !!!! @celinedion má vzhľad Dolce Vita, #magiccream #magicfoundation #minimiracleeyewand #airbrushflawlessfinishpowder #legendarybrows #dolcevita #barbarellabrown #loveglowblusher #filmstarbronzeandglow #pillowtalk #penelopepink #seduction #ibizanights #Celindion

Fotografie vyslaná Charlotte Tilbury (@ctilburymakeup)

SÚVISIACE: Celine Dion je farebné Street Street Moments

Zatiaľ čo pieseň zriedkakedy odstúpi od svojho medového blondového dlhého účesu (okrem dlhého bobu, ktorý sa minulý rok krátko rozhádzalo), svetlejší odtieň vlasov v celom hriadeľku dáva Dionovi nový vzhľad. Tiež dopĺňa jej glam bronzový make-up, ktorý Tilbury rozdeľuje fanúšikov v titulku.

Niekedy ide o zmenu naozaj dobrý.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

91 − 82 =

map