Cena Gwen Stefaniho Grammy Awards patrí do múzea

Nie je pochýb o tom, že Gwen Stefani vie, ako urobiť vyhlásenie o červenom koberci a ona to urobila práve na dnešných 2015 Grammy Awards. Superstar prišiel na ceremónii v ručne vyrobenej čiernej Atelier Versace kombinéza, ktorá obsahovala komplikovane remeselní polopriepustný živôtik, ktorý sa zužoval do chudých nohavíc.

“Toto je Atelier Versace, sú úžasné – sledovať, ako to vytvorili, doslova šité túto vec ručne a mám to nosiť,” povedal Stefani pre Ryan Seacrest na E! Žiť z červeného koberca jej pohľad na červený koberec. “Sledoval som to veľa, lebo oni odleteli, vložili naň a urobili malé úpravy, prerezali ich a ušili, je to úžasné, je to umelecké dielo.”

SPRÁVA: Madonna má (Sexy) Matador Moment na Grammy

Čo sa týka jej vystúpenia? Módna hviezda má v obchode druhú vražednú podobu: “Mám viac umeleckých diel, ktoré prídu na scénu a je to opäť Versace. Šaty sú mimo grafov,” povedal Stefani. “Nemôžem uveriť, že som v Grammy … Mám pocit, že som vo sne, urobil som pieseň s Adamom [Levine] a Maroonom 5. Je to všetko náhoda, len aby som bol na Grammy je vzrušujúce, ale výkon je skutočne vzrušujúci, takže mám pocit šťastia. “

FOTKY: Pozrite si každý vzhľad z roku 2015 Grammy Awards Red Carpet

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

60 − = 58

map