Centrum komunit LGBT vyznamenáva Hillary Clinton a Marc Jacobs

V zápase medzi dizajnérom Marcom Jacobsom a bývalým americkým tajomníkom Hillarym Rodhamom Clintonom sa pred divákom naplnilo módne vedenie a dcéra Clintona, ako aj módni vedúci, ktorí hlasovali za Clintona, ktorý by bol väčší remíza? Bola to spravodlivá súťaž vo štvrtok v noci pri každoročnom príjme stredovekého večera pre komunitné centrum lesbičiek, gejov, bisexuálov a transgenderov, ktoré ctili Jacobsa a Clintona, ktorí každý vzdávali hold bohatej histórii centra ako majáku pre svoje príslušné komunity, aktivistov a politikov.

VIDEO: Celebrity, ktoré si s Hillary Clintonovou zažili

 

Zatiaľ čo centrum dúfalo módnych darcov s množstvom slávnostných nových podujatí, táto slávnosť zostáva svojim fanúšikom, ktorý získal viac ako 1,75 milióna dolárov od Newyorčanov, ktorí prišli na podporu. A chlapec, dav sa zbláznil na hlavnú udalosť. Na začiatku sa Jacobs predstavil režisérom Lane Wachowskim, ktorej pastelové dreadlocky a idiosynkratický štýl inšpirovali pohľad (a niektoré spory) kolekcie dizajnéra na jar 2017 s veľmi dlhým, ale veľmi výherným príbehom, ktorý spája hrdinky 2. ročníka učiteľka Wachowského vystúpi ako transgender žena na premiére Atlasu oblakov mužovi tej hodiny, Marcu Jacobsovi. Niektoré dôležité udalosti:

TK
Drew Angerer / Getty
marc Jacobs, Lana Wachowski
Hunter Abrams / BFA

“Mám módne inštinkty šesťročného,” povedal Wachowski vo svojich poznámkach. “Zatiaľ som sa stretol s farebným alebo vzorovým konfliktom, ktorý ma nerobil radosťou.” Vysvetľovala jej spojenie s návrhárom a pokračovala v opísaní traumy hľadania oblečenia pre premiéru, čo by bolo jej verejným zjavením jej pohlavie.

SÚVISIACE: Kariéra Hillary Clintona v pantách

laná Wachowski
Samantha Nandez / BFA

“Zadajte matku všetkých módnych kríz,” povedala. “Začalo to dosť nevinne, ako to robia všetky katastrofy. Moja žena a ja sme nepravidelne prechádzali cez Chicago a hľadali správne dielce, aby sme zhromaždili túto idealizovanú verziu seba samého. “Toto hľadanie sa stotožňovalo s Donnerovou stranou na palube Titaniku, čo bolo nakoniec vyriešené – čo ešte? – oblečenie Marc Jacobs. Bola to reč, ktorá doslova opustila návrhára v slzách.

marc Jacobs
Samantha Nandez / BFA

“Musíš ju objať,” povedal Jacobs a odfotil sa. “Nikdy som si nemyslela, že je niečo zle, že je to iné. Ešte stále si nemyslím, že by bolo niečo zle rozdielne. “

Hillary Rodham Clinton
Samantha Nandez / BFA

Keď bol Clintonov obrat, Arianna Huffingtonová urobila zábavný úvod, poďakovala sa za kuchármi za to, že slúži drobenkový koláč, skôr než čokoládový (viete, najkrajšie čokoládové koláče, aké ste kedy videli). “Na dlhý zoznam vecí, ktoré Donald Trump zničil,” povedal Huffington, “teraz musíme pridať čokoládový koláč.” Zatiaľ čo Huffingtonove komentáre boli rovnako očarujúce ako všetky, musíme skutočne prejsť na Clintona, ktorý predniesol prejav hodný kampaň, zhromaždenie divákov, aby aj naďalej pretrvávali v bojoch proti lesbičkám, bisexuálom a transsexuálom, vzhľadom na tmavý obrat politických udalostí vo Washingtone a ešte desivejšie udalosti v Čečensku. Ale tiež zdieľala chvíle levity a venovala osobitný hold nikomu inému ako Marcovi Jacobsovi. Dokonca dokonca premietla premiéru Bette Midlerovej Dobrý deň, Dolly! byť tam.

SÚVISIACE: 5 milovaných filmov prichádza na Broadway To jar

Hillary Rodham Clinton
Samantha Nandez / BFA

“Okrem toho, byť so všetkými z vás je trochu ako veľmi štýlové rodinné stretnutie,” povedal Clinton a poznamenal, že pred viac ako desiatimi rokmi Jacobs vyrábal tričká s tvárou na ňom. “Bol som veľmi lichotivý, ale samozrejme viete, že som módna ikona,” povedala. “Na začiatok, v kampani minulý rok, navrhol ďalšie tričko a nosil ho na jednej z výstav. A musím verejne poďakovať Marcovi Jacobsovi za milión vecí, vrátane toho, že povedal, ako dnes večer urobil, že nie je nič zlé, že by bolo iné. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map