Channing a Jenna Dewan Tatum Pozrite sa tak v láske v Disneylande

Ak ste si ešte nevšimli, že Channing a Jenna Dewan Tatum sú najluxusnejšími pármi v Hollywoode, ich najnovšie výlety vás urobia konverziou. Duo priniesla svoju štvrtú dcéru Everly do Disneylandu v stredu a nemohli pomôcť, ale ukázať si rozkošný PDA počas zábavy.

Dewan Tatum, oblečený do čierneho dlhého rukávového vrchu s vysokým pásom nohavíc a zelenej mikiny zviazanej okolo bokov. Dala si roztomilý pár myšacích uší a pridal nejakú vôňu do jej nízkeho vzhľadu. Jej ozdobná farba bola koordinovaná v armádne zelenej baseballovej čiapke a čierne tričko s batohom pripútaným na chrbte.

Tatum Disneyland
Snorlax / MEGA

Mladá rodina mala výbuch na jazde a Dewan Tatum dokonca získal video z Malá morská víla jazda pri počúvaní animatronic Ariel spieva.

Ale včera to nebolo všetko pre zábavu a hry v Disneylande. Časti z parku zaznamenali výpadok elektrickej energie a niektorí jazdci zostali v tme (doslova!). Zatiaľ čo nevieme, či boli tieto celebrity ovplyvnené zatemňovaním, nezdá sa, že tlmia ich náladu.

Súvisiace články: Channing Tatum napísal Jenna Dewan najromantickejšiu správu o narodeninách

To nie je všetko, čo sme videli z kmeňa Tatum tento týždeň: mama Jenna zdieľala sladkú fotografiu svojej dcéry Everly na Vianoce na sebe najkrajšie monogramované pyžamá.

��❤️����

Príspevok, ktorý zdieľa Jenna Dewan Tatum (@ jennadewan)

Na túto rozkošnú rodinu sme sa navždy zbláznili.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

67 − = 63

map