Channing Tatum bol magický jednorožec pre Halloween, ale Jenna to vlastne urobil ako prvý

Channing Tatum vzal slávu od manželky Jenny Dewan Tatumovej, keď sa tento rok obliekol na Halloween. Osamelý otec sa premenil na magický jednorožec pre svoje 4-ročné dcéry Everlyho Halloween karneval, ale je tu len jeden problém: jeho žena ho porazila do kostýmu!

V prípade, že ste zabudli, Dewan Tatum minulý rok zažil ako trblietavý jednorožec v Halloweenu s pomocou mnohých trblietavých, jiskrých rozšírení a magického drahokamu zakrytého drahokamu. Áno, ona to prilepila.

jenna Dewan Tatum

Tento zázračný nadšenec urobil všetky naše trblietavé jednoročné sny splnené s epickým, Pinterest-hodným kostýmom. Dewan Tatum maľoval vlasy strieborné a pridala farebné predĺženia pre dlhý koni “hriva”, potom zašklebil jej tvár s veľkým iskru a topoval vzhľad s jednorožec roh.

lennaldewan / instagram

Hádáme, že Everly má vec pre jednorožcov, pretože jej otec sa obliekol ako mýtické stvorenie pre rok 2017 – a jeho kostým je rovnako rozkošný, aj keď veľmi odlišný.

Channing sa dostal do ducha Halloween pár dní predtým a obliekol celodenný unicorn oblek kompletný s dúhový roh a hrivu. Praktický otec nosil farebnú maľovanú dýňu (možno svoju tvorbu dcéry) a batoh Herschel Supply Co., ktorý môžeme len predstaviť, je naplnený jednodňovými občerstvami.

Channing Tatum Unicorn
LRR / Chavez / BACKGRID

Manželka Jenna zdieľa detailnú fotografiu Channingovej v celej dúhovej farbe svojej slávnosti Instagram.

Channing Tatum Unicorn
Jenna Dewan Tatum / Instagram

SÚVISIACE: Channing Tatum už nebude spolupracovať so spoločnosťou Weinstein

Nechceli, aby jej naháňala s vlastným jednorožcom, Jenna šla ako príšerná rozprávková príroda pre túto príležitosť.

To je krídla rozbité, mama nejako skončí držať všetko, prežil som predškolský Halloween karneval prírody víla look��

Príspevok, ktorý zdieľa Jenna Dewan Tatum (@ jennadewan)

Everly je určite šťastie, že má takýchto ~ magických rodičov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 + = 85

map