Charlize Theron musel získať a stratiť 50 libier na filmovú úlohu

Nie je žiadnym tajomstvom, že príležitostne, role vo filmoch a televíznych reláciách vyžadujú od hercov, aby zmenili, koľko vážia v reálnom živote. Christian Bale zmenšil svoju váhu na 121 libier, aby mohol hrať vyčerpanú insomniac Machinista; Anne Hathaway v súčasnosti získava váhu na nastávajúcu úlohu; a Charlize Theron nedávno museli urobiť to isté pre film, ktorý sa veľmi otvorene venuje.

Tully herečka museli podstúpiť “veľmi dlhú” fyzickú transformáciu, aby vykreslili jej najnovšiu postavu Marlo a posadila sa Zábava Tonight hovoriť o 50 libier, ktorú musí získať, a potom stratiť za rok a pol.

“Pre tento film som získal takmer 50 libier,” povedala. “Len som chcel cítiť, čo táto žena cítila, a myslím, že to bol spôsob, ako sa môžem priblížiť k nej a dostať sa do toho myslenia .. Viete, bolo to pre mňa obrovské prekvapenie. ťažko s depresiou Jo, prvýkrát v mojom živote som jedol toľko spracovaných potravín a ja som vypil príliš veľa cukru Nebol som taký zábavy byť na tomto filme. “

Charlize Theron lead
Franziska Krug

TÝMTO: 14 Osobnosti, ktoré nevyzerajú nič podobného postávam, ktoré si zahrali na obrazovke

Pre Therona, získanie váhy bolo rovnako ťažké ako strata.

“Prvé tri týždne sú vždy zábavné, pretože ste práve ako dieťa v cukrárni, takže bolo zábavné ísť a mať raňajky v In-N-Out a mať dva milkshakes,” povedala. “A potom už po troch týždňoch už nie je to zábava, ale zrazu ste práve skončili jesť túto sumu a potom sa to stalo prácou .. Spomínam si, že musím nastaviť svoj poplach uprostred noci, udržiavať [hmotnosť]. “

V stredu sa tiež objavila Výstava Ellen DeGeneres a hovoril o tom, čo presne snáď dať na libry. “Jedla som veľa zo všetkého, ale moja obľúbená vec – mojou voľbou je zemiakové lupienky,” povedala pre DeGeneres. “Mal som v taške tašku, tašku v kúpeľni, tašku v kuchyni, tašku na gauči, tašku v mojej prívese a všade, kam som šiel, bola len taška.”

Vzťahuje sa na: Anne Hathaway získava váhu, a ona sa tlieskava späť na Body Shamers v predstihu

Toto nie je po prvýkrát, kedy má Theron zámerne kolísať svoju váhu pre určitú úlohu. Ona slávne transformoval hrať sériového zabijaka Aileen Wuornos netvor, ktorá jej získala Oscara. pre Tully hoci jej to trvalo dlhšie, keď po natočení filmu stratili váhu.

“Bála som sa, bola som rád, že to trvá veľmi dlho,” povedala. “Pretože na netvor, Nemal som päť dní a ja som bol v poriadku. Viete, že vaše telo v 27 je trochu iné ako vaše telo na 43, a môj doktor sa ubezpečil, že mi to veľmi vedomí. Rovnako ako vy ste 42, upokojte sa, neumierate, všetko dobre. “

Povedala DeGeneres že mentálny aspekt prírastku hmotnosti bol rovnako ťažký ako fyzický. “Najťažšia vec pre mňa bolo, že som nebol pripravený na to, ako toto množstvo spracovaných potravín ovplyvní vašu náladu.Jednal som sa s depresiou po prvýkrát a tak to, čo hovoria o tom, čo si jesť je niečo, kým si, je tak som jedol ako osoba, ktorá sa práve nepohla, a tak som sa cítil, “dodal Theron. “Bol som letargický a unavený po celú dobu, to bolo ťažké sa zlomiť, pretože je to viac duševne, než je to skoro fyzické, môžete prestať jesť, ale ak sa necítite dobre, je to ťažké.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

71 − = 64

map