Chcete model-off-Duty vlasy? Sledujte toto video Pro

Nie je nič jednoduchšie nádherné ako vlny modelu mimo službu. Roztrúsené pramene dávajú “som sa prebudil takto”, bez vibrácií, bez toho, aby som sa rozhliadol. V štýle‘s Violet Gaynor sa obrátila na kadeřníka John Frieda Harryho Josha, aby zistil všetky kroky potrebné na dosiahnutie bomby.

Vlasy pro, ktoré pracovali s módnymi kráľovnami, ako sú Gigi Hadid a Karlie Kloss, odhalili, že modely “chcú len vyzerať, akoby nevyužili kučeravé železo”. Namiesto štruktúrovaných špirálov “chcú len ohyby a kopy a pohyby vo svojich vlasoch, ktoré vyzerajú ako” model mimo službu “.”

“Prvá vec, ktorú chcete urobiť, je rozdeliť vlasy na štyri,” vysvetľuje Josh a odporúča “1-palcový sud, čo je moja hrdina pre železo.” Ak máte dlhé vlasy, môžete začať veľmi vysoko na vlasovej šachte, pretože hmotnosť vlasov bude vytiahnuť kučery dole. Obalenie každej časti okolo valca na tri sekundy dodáva dostatok tepla na to, aby sa vytvoril každý krúžok.

súvisiace: V štýle Najobľúbenejšie vlasové produkty Editors Beauty v roku 2015

Joshovo tajomstvo zablokovať vzhľad na mieste? Naneste penu na suché pramene. “Čo múza skutočne robí nie je len vlasy pamäť, takže keď som curling vlasy to bude držať lepšie, ale to vlastne dáva vaše vlasy dlhú životnosť.” Pozrite sa na celé video v hornej časti pre všetky tipy Josh odborníkov. Navyše vyskúšajte bez námahy pohľad na vašu tvár Aplikácia MakeCam Makeup teraz k dispozícii pre iOS a zariadenia Android.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 − 19 =

map