Chcete sa ponoriť do dočasnej farby vlasov? Tu je váš kompletný sprievodca

Pri pohľade na novú farbu vlasov, ale nie ste si istí, či sa chcete zaviazať k zmene? Vitajte vo svete dočasného farbiva na vlasy. Vzhľadom k tomu, že väčšina dočasných farieb vyplachuje len v dvoch šampónoch, môžete sa zabaviť s trendmi, ktoré by ste normálne váhali vyskúšať, ako sú odvážne modré tipy od Gigiho Hadida (vyššie).

Tu je to, ako to funguje: V porovnaní s trvalou farbou je dočasná farba vlasov väčšia molekula, ktorá pokrýva povrch vlasov a nepreniká hlboko do pokožky, hovorí Min Kim, majsterka farby v Butterfly Studio Salon v New Yorku. Vzhľadom na to, že do procesu nie sú zapojené tvrdé chemikálie, môžete veci zmeniť tak často, ako by ste chceli – to všetko bez toho, aby ste sa museli obávať poškodenia vašich prameňov.

FOTOGRAFIE: Celebrity s divými farbami vlasov

A zatiaľ čo v salóne môžete požiadať o polostnú farbu (je to dlhodobejšia možnosť, ktorá sa po niekoľkých týždňoch postupne umyje), existuje veľa spôsobov, ako si urobiť rýchlu zmenu v domácnosti. Ak ste v pokušení ísť bronz (napríklad jedna z najhorúcejších farebných vlasov na jeseň), ale nie ste si istí, či je ten správny vzhľad, navrhuje Kim skúšobnú prevádzku pomocou systému Color Depozitného systému TouchBack v strednej hnedej farbe (20 dolárov , touchbackcolor.com a CVS obchody). Môžete ho aplikovať za päť minút, kým ste v sprche, a ak nie ste fanúšikom, umyje sa tri šampóny neskôr.  

Gigi Hadid Blue Tips – Embed
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Hlasujte za najlepší herec v celebrity v našich cenách pre sociálne médiá!

Keď používate dúhové odtiene a iné moderné techniky na točenie, profesionál odporúča používať kriedu na vlasy, ako je Bumble a Bumble’s spray-on verzia ($ 19; bumbleandbumble.com), čo je jednoduchá voľba pre začiatočníkov. Redken’s Color Rebel Hair Makeup ($ 10; ulta.com) je ďalší spôsob, ako ísť na živý dotyk – stačí vyhnúť používaniu produktov na báze oleja pri používaní, aby sa zabezpečilo, že farba okamžite nezmizne. Ak je vaším cieľom skryť ťažkopádne šedé inbetween schôdzky v salóne, Kim hovorí maskaru (skúste pokryť svoj silný 2-v-1 aplikátor Root Touch Up, 5 dolárov, ulta.com) alebo prášok Madison Reed Root Touch Up, $ 30; madison-reed.com) je ideálny.

Posledná vec, ktorú treba mať na pamäti? “Vlasy, ktoré boli predtým odľahčené, budú zachytiť akúkoľvek farbu, ktorú aplikujete, a udržíte ju dlhšie. To sa premieta do prechodnej farby vlasov nie tak dočasné, “dodáva Kim. “Ak máte ľahšie konce, používajte farbu šetrnejšie alebo pod povrch vlasov, kde sa dá ľahko skryť.”

FOTKY: Najhorúcejšie farebné vlasy, ktoré chcete vyskúšať teraz

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 + = 74

map