Chi hviezda Tiffany Boone na Dumping ploché žehličky a objímať jej prirodzené vlasy

Žiadne mesto nemá v pop kultúre väčší mesiac ako Chicago. Koniec koncov, Kim Kardashian a Kanye West urobil len meno novonarodené dcéry po veterné mesto. A naposledy premiéru seriálu Showtime Chi Máme ako lepené na našich obrazovkách ako KimYe je najmladší. Vytvoril Majster žiadneho hviezda Lena Waithe a výkonný producent spoločného, ​​táto dráma sleduje skupinu obyvateľov južnej strany a priateľstvá, romantiky a stále prítomné násilie, ktoré utvára ich životy.

Séria je vášnivým projektom pre svoje hviezdy – a ten, ktorý chvíľu trpel, aby sa dostal z terénu. “Najprv som si prečítal pôvodný skript pre Chi asi pred dvomi alebo tromi rokmi a hneď ma to poslúchalo, “hovorí 30-ročná Tiffany Booneová, ktorá hviezda ako Jerrika, vzdelaná a dobre-to-do go-getter sa snaží udržať svojho menej privilegovaného priateľa na ceste k úspechu , “Vypráví príbeh o južnej strane z veľmi ľudského hľadiska. Existuje toľko titulkov o všetkých vraždách, ktoré sa odohrávajú, ale nikdy nevidíte ľudstvo za týmito príbehmi. Nedokážete vidieť zložitosť týchto temných situácií a ľudí, ktorí sa jednoducho pokúšajú prežiť zo dňa na deň. Chi dovolí, aby ste sa do týchto ľudí zamilovali a cítili pre ne empatiu a ukázali svetlo v tme. “Prejdite dole pre náš celý rozhovor s Boone a chyťte sa Chi v nedeľu o 10.00 hod. ET na Showtime.

VIDEO: Aziz Ansari reaguje na obvinenia zo sexuálneho zneužitia

Ako sa týkajú vašej postavy, Jerriky? Hra s Jerrikou bola perfektná, pretože sa cítila tak blízko mne a mojim skutočným priateľom a rodinným príslušníkom. Je veľmi silná a docela tvrdohlavá. Miluje a chráni v tomto vzťahu, že je v nej. Je to najväčšia zástankyňa jej priateľa, ale ona sa nebude držať s klamstvom. Je tiež veľmi orientovaná na kariéru. Ja som všetky tie veci. Sme iní v tom zmysle, že Jerrika pochádza z oblasti na južnej strane mesta Chicago nazývanej Hyde Park – je to bohatšia oblasť na južnej strane, kde je univerzita v Chicagu a Obamas vlastne mal dom. V tejto oblasti je oveľa viac zdrojov, takže Jerrika pochádza z bohatého prostredia. Ja nie – bol som vychovaný matkou v Baltimore. Nepochádza z peňazí. V tomto ohľade si myslím, že jej vyhliadky sú trochu iné ako moje. Ale na konci dňa sme obaja mladí černosi, ktorí sa pokúšajú začať svoju kariéru, a obaja sme vášniví o našich vzťahoch a našich rodinách.

hodvábny tyl Boone - The Chi - 3
Matt Dinerstein / SHOWTIME

SÚVISIACE S DANOU: Catt Sadler on Leaving E! Po jej kontroverznom výplate: “Bolo to veľmi hrozné, aby som prešiel”

Ako to Chi ponúknuť trojrozmerný zásah na južnej strane mesta Chicago? Úprimne povedané, každý deň sme zahltení negatívnymi správami – a nielen o miestach ako Chicago. Je ťažké sa naozaj skutočne starať o príbehy, pretože tam je to všetko naraz, ani neviete kam zamerať svoju pozornosť. Pre mesto ako Chicago, keď všetci ľudia počujú, je to vražda, je jednoduchšie to jednoducho obísť, pretože ľudia nevedia, ako pomôcť, alebo čo môžu robiť. Séria ako Chi ukazuje toľko rôznych stránok mladých lások a detí vyrastajúcich v Chicagu a myslím si, že ľudia sa uvidia v tom, že aj keď nie sú z vnútorného mesta alebo nikdy nestratili niekoho,.

Je to len príbeh z Chicaga? Ide o to, že Chicago je unikátne Chicago, ale máme veľa miest, ktoré čelia podobným situáciám. Som z Baltimore – čo má v skutočnosti vyššiu mieru vraždy ako Chicago – a potom je tu Detroit, New Orleans, South Central LA. Existujú všetky tieto miesta, kde sú ľudia ochudobnení a uviaznutí v situáciách, ktoré často vedú k mnohým hrozným, nezmyselným vraždám. Pri zobrazovaní tejto strany v Chicagu dúfam, že ľudia sú presunutí, aby pomohli a tlačili svoje zdroje všade tam, kde môžu a kamkoľvek chcú. Dúfam, že ľudská empatia rastie, čo sa však môže prejaviť. To by mohlo znamenať priateľstvo s niekým, kto je odlišný od vás, alebo prinajmenšom prejavom súcitu s nimi. Moja najväčšia nádej je, že ľudia dobrovoľne darujú a robia všetko, čo môžu urobiť, aby pomohli, aby tieto situácie mohli byť čoraz menej.

hodvábny tyl Boone - The Chi - 2
Mathieu Young / SHOWTIME

Bola účasť Leny Waithe na vás? Lena, ktorá je súčasťou a bola z Chicaga, samozrejme nám už dáva známku schválenia. A potom spoločné jazdy tak ťažké pre toto mesto tiež. Veci, ktoré tam robí, sú úžasné. Keď ste s dvoma z nich v Chicagu, všetci sú s nimi posadnutí. Ľudia neustále kričia a žiadajú, aby s nimi urobili fotografiu. Hlavným dôvodom, prečo väčšina z nás podpísala na predstavenie, je určite kvôli Lene. Všetci naozaj veríme v jej hlas a myslím, že má pred sebou skutočne dlhú a veľkú dedičnosť.

SÚVISIACE: Nikdy nehádajme, kde sú Versace kostýmy v Kriminálny príbeh O Gianniho smrti sú skutočne od

Má pocit, že je viac schopný pracovať na výstave vytvorenej ženou? Robí! Vyhral Emmy [pre vynikajúce písanie pre komédiu série pre Majster žiadneho], keď sme strieľali. Ona sa stala prvou čiernou, podivuhodnou ženou, ktorá vyhrala Emmy za písanie komédie. To je úžasné! Je úžasné stať sa ženou v tomto odvetví práve teraz, pretože rozbíjame dvere a my sa chystáme prevziať. Lena to začala pre nás a my všetci sa snažíme bežať s tým.

hodvábny tyl Boone - The Chi - 1
Riker Brothers

Tiež si vytvoríte svoje vlastné pravidlá, najmä pokiaľ ide o vaše krása bežný. Áno! Pred tromi rokmi som prestala narovnávať vlasy a dávať do nej teplo. Práve som preniesla všetku prácu – nehovorím, že prirodzené vlasy nie sú veľa práce, pretože to je, ale prekonala som poškodenie vlasov a väzieb. Je to veľký tlak na vašu hlavu a úprimne som sa necítil ako moje pravé ja. To nie je, aby nič od ostatných čiernych žien, ktoré narovnávajú vlasy alebo sa tknú done; mali by sme byť schopní robiť čokoľvek, čo chceme. Ale pre mňa sa cítim, akoby som bol naozaj autentickejší, akoby som nosil vlasy prirodzene. Takže keď nemám ochranné štýly, moja každodenná rutina je len na umývanie a odchod. Umývam si vlasy, nechávam kondicionér a len chodím po mojej práci, čo je skvelé. Skoro sa prisahám v Kinky Curly’s Knot Today. Nechcem ani vedieť, koľko peňazí som na to strávil, ale to je vždy moja práca. V súčasnosti robím nejaký ochranný štýl, pretože moje vlasy boli vonku a prirodzené pre to, že sme natáčali všetci, a niekedy potrebujete prestávku, takže ho teraz mám v blonde. Ale je to zábavné ho prepnúť.

hodvábny tyl Boone - The Chi - 1
Riker Brothers

SÚVISIACE: 10 krásy trendy, ktoré budú obrovské v roku 2018, podľa Pinterest

Prečo to bola pre vás dôležitá zmena? Keď som narovnal moje vlasy a dostal sa do tkaniva, pokúšal som sa žiť na tomto obrázku, ktorý som cítil, že Hollywood mal za čierne ženy. Vaše vlasy museli byť priame, aby boli sexy a komerčne krásne, a aby získali úlohu “akejkoľvek etnickej príslušnosti”, o ktorej by za niekto mohol ísť. Len som tomu neveril. Všetci moji ďalší priatelia boli prirodzený a pokaždé, keď som videli černosi na ulici s vlasmi prirodzenými, bol som rád: “Ach, môj bože, je nádherná.” Je tu ten okamih, keď sa bojíte, príď prirodzený a myslím, že každá dievčina si myslí, “Aké budú moje kaderníky? Stále sa budem cítiť sexy? Stále sa cítim ženský? “A je to boj, ale teraz sa cítim oveľa viac. Keď som mladá, vzdelaná, orientovaná na kariéru černošské ženy, ktoré každý deň nosia na sebe podpätky a sukne ceruzky a dievčatko má na tejto show trochu afro, dúfam, že to malé černošské dievčatá uvidia a povedia: “Môžem to urobiť. Nemusím vlasy narovnávať a nemám vlasy. Môžem sa zobudiť tak, ako som ja a stačiť. “Je to určite súčasť môjho posolstva a to, o čom som.

Aké sú najlepšie rady pre vlasy, ktoré ste dostali? Všetci moji priatelia sa predo mnou stali prirodzenými, takže som mal veľa pomoci. Ale naozaj sa musíte naučiť svoju vlastnú textúru, pretože každá žena má inú štruktúru. Dokonca aj s tipmi od priateľov a kaderníkov je to naozaj všetko o tom, ako zaobchádzať a nosiť si vlastné vlasy. Musíte urobiť svoj vlastný proces. Moji priatelia mi povedia, ako urobiť twist-out, alebo ako urobiť prelamovanie a ja to skúsim, ale to nefunguje. Jediné, čo skutočne môžem urobiť, je umývanie a odchod, ale všetko, čo môj ďalší priateľ môže urobiť, je vykrútenie. Je to všetko o tom, ako objavíte, ako sa cítite najlepšie, a najlepšia rada, ktorú môžete dať dievčaťu, ktorá príde prirodzená, je jej povedať, že to trvá určitý čas. Trvá to zvyknúť si na to, aby ste sa naučili vlasy. Bude to trochu práce, ale akonáhle to dosiahnete, je to tak stálo to za to.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map