Chloë Grace Moretz Cuddles hore s rozkošným šteňatá v kampani trénera na jar 2016

Ona by mohla byť lepšie vedieť ako herečka, ale jeden pohľad na kampaň zábery pre Chloë Grace Moretz je druhý beh ako tvár trénera dokazuje, že keď ide o modelovanie, je tiež prirodzená. Malá morská víla hviezda predáva svoju voľnú atmosféru v celej kampani značky Spring 2016, ktorú navrhol Karl Temper a fotografoval Mikael Jansson v štátnom parku Caumsett v Huntington v New Yorku. Na snímkach sa nachádza 18-ročná herečka, ktorá predvádza Coachovo prériové kvetinové šaty, kožené kabáty a viacfarebné štruktúrované kabelky ako Mercer Satchel a Swagger 27 Carryall – nehovoriac o sladkej šteňatke.

Moretz je samozrejme oboznámený s historickou značkou, ktorá sa prvýkrát objavila ako tvár svojej kampane na jar roku 2015 a neskôr sedí na prvom riadku na svojej show New York Fashion Week. “Coach je naozaj zábavná, naozaj skvelá značka. Je to všetko hodné, “povedala V štýle na prehliadke. Tiež vysvetlila, prečo miluje riaditeľa kreatívneho umenia Stuarta Veversa. “Milujem Stuarta, milujem to, čo robí. Je to vždy na mieste, vždy tak zábavné a tak zaujímavé. “

Chloe Grace Moretz Coach
Zdvorilosť tréner
Chloe Grace Moretz Coach
Zdvorilosť tréner

SÚVISIACE: Chloë Grace Moretzová pripúšťa, že je “nie silným plaveľom”

Znie to ako zápas v móde neba.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 4

map