Chloé Kardashianova kolekcia Chic New Eyewear podporuje veľkú príčinu

Khloe Kardashian robí naše rokovania o dovolenke oveľa jednoduchšie tento rok. Realistická televízna hviezda nedávno oznámila novú spoluprácu s okuliarmi DIFF a okrem toho, že je úplne a úplne elegantná, radu slnečných okuliarov inšpirovaných vinobraním tiež podporuje veľkú príčinu.

V piatok oznámil Kardashian spoločnosti Instagram, že spolupracuje s DIFF na vytvorení vlastnej kolekcie slnečných okuliarov. “Vzrušujúce správy, babes!” napísala. “Spolupracujem s @diffeyewear, aby som vytvoril vlastnú exkluzívnu kolekciu práve včas na dovolenku.”

DIFFxKOKO dizajny sú úplne v trende, obsahujú kovové rámy, tenké predné čelo a zrkadlové šošovky slzy. 33-ročný Držať krok s Kardashianmi hviezda modelky slnečné okuliare v promo video, to všetko pri sebe niekoľko sexy, kožu nesú oblečenie.

SÚVISIACE: Khloé Kardashian na tom, ako Diet Cheat Days skutočne posilniť jej metabolizmus

Vzrušujúce správy, babes! Spolupracujem s @diffeyewear, aby som vytvoril vlastnú exkluzívnu kolekciu práve včas na prázdniny. Spolu sa snažíme pomôcť ľuďom v núdzi po celom svete tým, že darujeme pár okuliarov na čítanie pre každý pár slnečných okuliarov predávaných v kolekcii. Kliknite na odkaz v mojej biografii, aby ste mohli zbierať zbierku skôr, ako klesne ! ���� #DIFFxKOKO {PRÍJEME na diffeyewear.com 11.13.17}

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Khloé (@khloekardashian)

Najlepšou súčasťou tohto kolála je však nepochybne jeho charitatívny dosah. Pre každý predávaný pár slnečných okuliarov bude DIFF darovať pár okuliarov na čítanie tým, ktorí ich potrebujú. To je to, čo nazývame win-win!

Môžete si zakúpiť Kardashian vzory na diffeyewear.com od 13. novembra. Slnečné okuliare bude stáť 85 dolárov, a oni by skvelý darček pre milovníkov módy na vašom zozname!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 − = 50

map