Choďte za scénami septembrovej obálky Shoot Anne Hathawayovej pre InStyle

V štýleSeptembrové vydanie je o čerstvých štartoch. Z najlepších noviniek v sezóne, ktoré sa týkajú konfigurácie s dôverou, posilňovania tréningov a oveľa viac, džípový 538-stranový časopis, ktorý sa na piatkových tlačových stánkoch 14. augusta ukáže ako najlepšie z toho, čo môže ponúknuť. Ale vy nie ste jediný, ktorý by bol na čerstvom štarte – tak je naša nádherná krycia dievčina, veselá herečka Anne Hathawayová, ktorá získala Oscar.

PREČÍTAJTE VIAC: Pre ďalšie príbehy ako toto, Prihláste sa V štýle teraz

V rámci tejto emisie sa Hathaway, ktorá prišla do našej strieľačky v Jack’s Studios v New Yorku bez make-upu a bez psovodov, sa venuje podrobnosti o tom, ako stráca svoje leto (prvý za päť rokov), svoju novú úlohu The Intern oproti Robertu DeNirovi a ako sa po niekoľkých pripustených chybách naučila objať sa.

septembra Anne Hathaway

Oscarová herečka vyznamenala našu veľmi očakávanú septembrovú záležitosť v rozhovore s Diorom a objavila sa v našich stránkach v zbavených klasikách – vrátane bytov. S úsmevom povedala: “Bola som veľmi šťastná, že väčšina z nich nebola zastrelená, pretože som rozumný človek.”

Michelangelo Di Battista

SÚVISIACE: Anne Hathaway vykreslí svoje najtrapivnejšie momenty súvisiace s Oscarom

Jej oblečenie pre náš výstrel tiež zahŕňa návrat k základom. V štýleMelissa Rubini vyzerala ako hviezda v zbalených klasických značkách Valentino, Prada, The Row a ďalšie, a ona nám darí náš kabát v kabáte, vrchole, sukni a náušnici Dior. (Štítok, ktorý nosí na ľavej strane, pochádza z vlastného Jamesa Banksho dizajnu manželky Adama Shulmana.) “Mám rád celý prístup k streľbe, táto myšlienka ťažkých úpletov a krásnej čipky,” hovorí 32-ročný vo videu vyššie , dodal s úsmevom: “Bola som veľmi šťastná, že väčšina z nich nebola zastrelená, pretože som zdravý človek.”

Ako predstavovala, spievala na melódie ako “Rhiannon” od Fleetwood Mac – a bavila posádku s príbehmi o skupine a cappella, na ktorej sa zúčastnila v New Yorskej Vassar College. Po natáčaní natáčania sa Hathaway pripravila na noc s Shulmanom, obliekol si krémovú midi The Row, rovnako ako textúrovanú spojku Max Maru a kožené sandále od Driesa Van Notena z nášho setu (ktorý sa okamžite vrátila na ďalší deň ). “Výstrel bol dnes skvelý,” hovorí. “Doteraz som urobil niekoľko záberov a musím povedať, že to bola pravdepodobne jedna z najlepších, ktorú som kedy bol súčasťou.”

Pre viac informácií od spoločnosti Hathaway si pozrite video vyššie a uvidíte jej plnú funkciu, vyzdvihnúť septembrové vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a na digitálne stiahnutie augusta. 14.

ZÁKAZNÍKA: Anne Hathaway prebrala náš Instagram!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

87 − = 80

map