Chris Brown je zatknutý za poplach z batérií

Kontroverzný spevák Chris Brown, vo veku 29 rokov, bol zatknutý vo štvrtok v noci vo West Palm Beach na Floride mimo amfiteátru Coral Sky, kde pôsobil ako súčasť svojho národného Heartbreak na turné Full Moon.

Kancelária šerifa v okrese Palm Beach odhalila, že Brown bol zatknutý v minulom roku na základe mimosúdneho zatykača, ktorý WPTV potvrdil ako zločinný akumulátor z kancelárie šerifa Hillsborough County, dátum, ktorý sa zhoduje s udalosťou, ku ktorej došlo v apríli keď Brown údajne razil fotografa počas plateného vystúpenia v klube Tampa.

Brown bol rezervovaný o 11:00. a 52 minút neskôr prepustil po udelení kaucie vo výške 2 000 USD.

Samozrejme, to nie je Brownova prvá štetka so zákonom, ani to nie je prvá správa o fyzickom zneužívaní, aby sa jeho meno zhoršilo.

Spievajúci bol obvinený z útoku na zločiny a odsúdený na päťročné skúšobné a komunitné služby po incidente v roku 2009 s priateľkou Rihanna.

V roku 2013 boli obaja Brown a jeho telesná stráž obvinení z útoku na zločiny po “zásahu” mimo hotel vo Washingtone, D.C.

Neskôr v tom istom roku Brown vstúpil do rehabilitácie, len aby bol vykopnutý po tom, ako rozbila okienka matky počas rodinného stretnutia. Po porušení ďalších pravidiel rehabilitačného zariadenia Brown bol odsúdený na 131 dní vo väzení kvôli prerušeniu jeho skúšobnej doby.

V roku 2016, Brown bol obvinený z útoku so smrtiacou zbraňou po tom, čo bývalá kráľovná kráľovná Baylee Curran uviedla, že jej speváčka vyhrážala so zbraňou v jeho domove.

V roku 2017 bola herečka Karrueche Tran obžalovaná proti Brownovi, keď tvrdila, že ju napadol a vyhrážal ju textom.

Takže je toto čas, ktorý konečne zrušíme Chris Brown?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 − 51 =

map