Chris Pratt hovorí, že Anna Faris je dôvod, prečo nemôže zostať na strave: “Dala som pár kíl”

Chris Pratt zvyčajne nemá nič iné ako chválu svojej nádhernej manželky Anny Farisovej, ale vo svojom poslednom rozhovore uviedol svojím vzťahom jednu malú sťažnosť a je to trochu veselý. Počas hovoru na Strážcovia galaxie Zv. 2 hviezda povedala, že jeho manželka je dôvodom, prečo má problém pridržiavať diétu.

“Prikazuje viac, ako môže jesť, a to, čo sa končí, je, že skončím so všetkým jedlom. Snažím sa to udržať pevne, ale bolo to ťažké. Dostal som pár libier, “povedal.

Keď sa nejedí Farisovi, Pratt sa pokúša držať sa veľmi regulovanej stravy, a preto je na začiatku tých vírusových videí “Čo je moja občerstvenie?”. “Mám tieto občerstvenie. Sú veľmi málo. Robím to makro veci, kde som veľmi špecifický o množstve bielkovín, sacharidov, tuku a počet kalórií, ktoré mám v priebehu dňa. Každé malé jedlo je vopred balené. Viem presne, čo je v ňom, “povedal.

VIDEO: Anna Faris a Chris Pratt sú najcastejšie rodinné momenty

“Mám hlad a chodím trochu deliriózne a často sa znudím. Takže som urobil tie nerdy videá. Takto to začalo. Každý chcel som to rozvinul do niečoho iného. “

Otcovský otec sa taktiež otvoril o svojom živote doma a prečo je taká vášnivá práca s detskými nemocnicami. “Anna a ja sme prežili veľa s našim chlapcom a strávili veľa času v NICU. Nedokážem si predstaviť svet, v ktorom v živote nemám [Jack], “povedal. “Môžete urobiť veľkú premiéru. Dostanete svoju hviezdu na chodníku slávy. Môžete robiť všetky tieto veci a nikto z nich ma necíti nič daleko blízko k tomu, aké to je, ak ísť do Detskej nemocnice v Seattle a byť s týmito deťmi a ich rodinami. “

PRÍSLUŠNÝ: Chris Pratt Publikoval odvážny vymazaný scéna z Parky a rek

Preto Pratt oznámila novú charitatívnu kampaň, v rámci ktorej vydraží návštevu Jurský svet 2 s cieľom získať peniaze pre ortopedické centrum v Detskej nemocnici v Seattle.

Prečítajte si celý rozhovor o Yahoo Style, kde Pratt hovorí o všetkom, od rodinného života až do tej doby, keď dostal kaviár na tvár. Áno, je to vec.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map