Chris Pratt – prejav Slávy slávy – ho roztrhol (a ty aj budeš)

Kruh Christa Pratta môže zahŕňať aj to, že jeho “muži-prsia” sušené, ale jeho piatok bol trochu viac monumentálny.

Herec bol vyznamenaný hviezdou na Hollywoodskom chodníku slávy a jeho celá rodina – vrátane manželky Anny Farisovej a ich rozkošný 4-ročný syn Jack – vyšiel na podporu jeho a jeho úspechu. V skutočnej rodinnej móde Faris-Pratt sa veľa zasmialo, ale udalosť zahŕňala aj niekoľko veľmi drobných momentov, ktoré spôsobili Jurský svet hviezda roztrhala.

Chris Pratt Hollywood Walk of Fame - 3
Kevork Djansezian / Getty
Chris Pratt Hollywood Walk of Fame - 1
Kevork Djansezian / Getty

Strážcovia galaxie riaditeľ James Gunn prvýkrát spieval Prattovej chvály počas ceremónie a po jeho vystúpení nasledovalo emocionálne a veselé posolstvo od Farisu, ktoré vyzeralo nádherne v tmavomodrskom súbore Vivian Chan.

“Keď ma Chris požiadal, aby som hovoril pred niekoľkými mesiacmi na tomto ceremoniáli, bol som naozaj poctený a nadšený, samozrejme, pretože potom som dostal väčšiu pozornosť, snažil som sa zistiť, ako to urobiť o mne,” vtipovala. “Potom som sa rozhodol, že je to vlastne reč vďačnosti, preto je mi ľúto, že môžete po mne poďakovať mnohým ľuďom, ale mám tu niekoľko ľudí, ktorí by som naozaj chcel dnes uznať a poďakovať. príjemca toho všetkého, lebo strávim každý deň s týmto neuveriteľným mužom. Je tu veľa ľudí, ktoré potrebujem poďakovať za to. ” Herečka potom pokračovala v ocenení Prattovho tímu za to, že vždy veril v neho a jeho rodinu za to, že z neho robí ten, kto je – a tiež dala výkrik svojmu malému Jackovi.

Chris Pratt Hollywood Walk of Fame - 2
Kevork Djansezian / Getty

“Miláčik, chcem vám poďakovať za to, že ste najneuveriteľnejšou osobou a neuveriteľným talentom,” pokračovala. “Ďakujem vám, že ste mi dovolili, aby som tu hovoril, ďakujem vám za to, že ste mojim manželom, milujem vás toľko.”

Práve potom sa Pratt dostal do festivale Tom Forda, kde povedal, že bol “pokoril” čestom a pokračoval v tom, aby si vybral dlhý zoznam vďaky. “Nie som si istý, či som hoden, že som mužom viery a verím, že Boh pracuje tajomným spôsobom a dáva nám v živote znaky a darčeky, ktoré často prídu vo forme ľudí,” uviedol zatiaľ čo dusenie späť slzy. “Takže budem tráviť zvyšok času, vyjadrujúc vďačnosť ľuďom v mojom živote, ktorí sú dary.” Poďakoval svojej mame, bratovi a sestre, spolu s Timom Gunnom, jeho manažérom, jeho publicistom, jeho asistentom a zvyškom tímu predtým, než sa zameral na svoju ženu a syna.

VIDEO: Chris Pratt a Anna Faris ‘najcastejšie rodinné momenty

 

“Nakoniec chcem poďakovať mojej žene, Anna, milujem ťa, dala si mi to toľko, dala si mi najväčšiu hviezdu v galaxii, môj chlapec, milujem ho a milujem ťa,” povedal Pratt. “Bez teba to nič z toho nič neznamená.”

Chris Pratt Hollywood Walk of Fame - 4
Kevork Djansezian / Getty

súvisiace: Chris Pratt a Anna Faris Nail the Unwakward Prom Pose na strážcovia premiéra

Len ďalším z mnohých dôvodov, prečo sme tak posadnutí Chrisom Prattom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 3 =

map