Chrisma Teigenova mama si v tíme John Legend na Facebook Live

Presuňte sa nad Davidom Beckhamom, v meste sa nachádza nový rodinný tlmočník sociálnych médií.

Ako John Legend začal v pondelok večer na svojom Facebook Live, mama Chrissy Teigenovej, Vilailuck, nemohla pomôcť, ale zavolala a položila jednu dôležitú otázku: “Ahoj z domu Chrissy povedal, kedy bude čas byť doma?”

Skôr ako odpovedala na jej otázku, speváčka “Love You Now” pokračovala v diskusii, takže Chrissy sa postarala o to, aby si ju položila na Twitteru a pokúsila sa jej získať rýchlejšiu odpoveď. “Odpoveď mama” Lip Sync Battle hostitela čapovala v jej titule.

 

Ak ste sa pozreli na stránku Instagramu v Vilailucku, nie je ťažké vidieť, kde Chrissy dostane zmysel pre humor. V minulom roku sa mediálna záležitosť zdieľala fotografia jej postoja v blízkosti Johna a Chrissyho s (vážnym) titulkom, “Snažil som sa o fotografiu? Starstruck chodec bol spozorovaný splynúť v blízkosti páru.”

Áno!

Fotografie zverejnenej Vilailuck ไชย อุดม Teigen (@ pepperthai2) dňa

Vilailuck napísal chybu na gram s titulkom, “Yep! #Ijustwaitingforbus,” napísala vedľa neho.

KÚPIŤ: Chrissy Teigen na dieťa číslo 2: “Malý chlapec je ďalší pre istotu”

Samozrejme, Vilailuckovo trolling nebolo všetko, čo sa deje počas legendy Facebook Live sesh. Spevák tiež oznámil, že sa s ním a Chrissy rozkošnou dcérou Luna zúčastní turné s ním po prvýkrát.

“Úžasnou časťou tejto turné je, že moja rodina prichádza,” povedal po fanúšikke, ktorý sa pýtal, ako vyrovnáva otcovstvo a umenie, podľa ľudia. “Toto bude prvé turné Luny, bude tu, takže nebudem musieť stráviť veľa času od svojej rodiny, to je podtitul prehliadky: Temnota a svetelná prehliadka: Luna prvá cesta.”

Chrissy sa k nim tiež pripojí na turné.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 + = 61

map