Chrissy Teigen Publikované Slúchadlo o chybe Victoria’s Secret Fashion Show

Desiatky modelov prechádzali v roku 2017 Victoria’s Secret móda Ukážka v Šanghaji v Číne tento týždeň, no supermodelka Chrissy Teigenová nebola jedným z nich. A hoci nebola na showovej súťaži, ona urobil mať dobrý čas sa snažiť presvedčiť svojich fanúšikov inak.

Po zdokumentovaní falošného dňa v Šanghaji cez víkend na jej príbehu Instagram (celú dobu, kedy bola skutočne v Spojených štátoch), vysvetlila, že jej chýba jej prebudenie na show.

“Ukázalo sa, že Victoria’s Secret módna prehliadka bola včera a niekto (jasne žiarlivý na mňa) zrušil moje prebudenie, ktoré budú počuť od mojich právnikov,” ona tweeted.

Ak chcete pridať urážku k zraneniu, zverejnila aj trio videí, na ktorých plakala a diskutovala o pristávacej dráhe, ktorú stratila … pri nakrájaní cibule.

“Chcem len povedať, že mňa tak mrzí, že som odmietol svojich fanúšikov tým, že som nebol v tejto show,” povedala. “Nemôžem tomu uveriť, zobudil som sa neskoro, teraz som rezanie cibule, ale stále som naštvaný.”

SÚVISIACE S NÁZVY: John Legend a Chrissy Teigen Pile Na PDA Počas súdneho dňa Noc

Samozrejme, že tweety boli všetci v žart, ale mali by sme byť veľmi psyched, aby sme videli, že Teigen vyčnieva jej veci v budúcom ročníku Victoria’s Secret show (počúvaš, VS?). To je jedna udalosť, ktorú by sme nechceli ujsť. 

Vždy je tu rok, Chrissy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 40 = 48

map