Chrissy Teigen skvele zatvára nenávistníkov, ktorí súdia za jej bezbolestné dojčenie

Chrissy Teigen sa nestará o to, aby diskutovala o neveľkolepých skutočnostiach materstva. Tam bol čas, keď požiadala mamičky na Twitteri, aby rozprávali svoje príbehy o tom, že ich deti sú pre nich hlúposť a kto môže zabudnúť na tweet z bývalého modelu TMI týkajúci sa “popôrodného života, keď neroztrhneš zadok”? Áno, stalo sa to. 

Bez toho, aby ste ušetrili nejaké detaily, Teigen je niekedy terčom pre on-line trollov, ktorí sa pokúšajú zahanbiť ju pri prehĺbení. Ale ak sme sa dozvedeli niečo o matke dvoch, je to, že sa nebude vrátiť k nenávidiacim. Jej šialené klapky sa stali samozrejmosťou a sú vždy spojené s jej humorom dole. A v sobotu doručila to, čo veríme, že je jej najlepšou obranou. 

V priebehu víkendu uverejnila spoločnosť Teigen pohľad na jej kojenie po novorodencovi, Milesovi, a Luna je bábika, pretože #momlife. “Luna, ktorá ma prinútila kŕmiť babydoll, takže mám teraz dvojčatá,” napísala po boku fotografie, ktorá ukazuje, že malá Luna zdvihla prikrývku, aby jej mamu trochu súkromia. 

Luna ma prinútila kŕmiť babydoll, takže myslím, že teraz mám dvojčatá

Príspevok zdieľaný chrissy teigen (@ chrissyteigen) na

Snap bol prvotriednym príkladom Teigen, ktorý použil svoj vtipný zmysel pre humor, aby normalizoval tabu, ale niektorí ľudia neboli takí radosť z obrazu a nechali ju vedieť cez svoje ošklivé komentáre.

“Kristus v ručnom koši Menstruating, pôrod a sex sú prirodzené, ale to neznamená, že chcem vidieť fotky a / alebo celebrity ako @ chrissyteigen kúpanie alebo ošetrovateľstvo. napísal. 

Teigen odpovedal brilantne: “Nezaujímam sa o zrkadlový ohňostroj, coachella selfies alebo fotky infinitného bazéna, ale nechám ľudí žiť, upokojte si prsia a prejdite ďalej.”

Ona tiež mala ďalšiu správu pre Twitter používateľa, ktorý povedal, “Myslím, že to je perfektne nájsť pre ženy, ktoré dojčia na verejnosti. Robia to, pretože oni potrebujú, keď ste na sociálnych médiách, že to robíte, ako narcistický. ” 

Počuli ste ju prvýkrát, * upokojte svoje prsia a prejdite ďalej. * 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 − = 59

map