Christian Dior odhodí Rihannu ako tvár novej kampane

Rihanna má veľkú novinku: Je to nová tvár videokampane Christian Dior v tajnej záhrade.

Spevák “Take a Bow” bude hviezda v štvrtom videu v seriáli značky Christian Dior WWD, a ona sa pripojí k radám Marion Cotillard a Jennifer Lawrence ako tvár francúzskej spoločnosti. Kampaň vypálil Steven Klein vo francúzskom Versailles a film Rihanny bude uvedený na trh neskôr v tomto roku a bude pokračovať v tretej kapitole, ktorá sa môže pochváliť viac ako 9 miliónmi zobrazení na YouTube. Mali sme len málo pochybností, že Rihanna bude mať ťažkosti s týmito osobnosťami.

SÚVISIACE: Bude to Rihanna dokumentárny film

Vzhľadom k tomu, že je pravidelným prípravkom v prednej rade Christian Dior a nosila značku pre nedávne vystúpenie “FourFiveSeconds”, niektorí môžu vidieť oznámenie. Kampaňou sa Rihanna venuje aj histórii, keďže je prvou čiernou ženou, ktorá je veľkým veľvyslancom značky Dior.

Nielen, že je úloha skvelou správou pre rozmanitosť v módnom priemysle, ale je to ďalší dôkaz, že 2015 patrí Rihanne. Hviezda vo svojej prvej animácii, Domov, tento mesiac zaznamenal zvukový doprovod, ktorý ju sprevádza, a tento rok uvoľní svoj ôsmy študijný album.

FOTOGRAFIE: Pozrite sa na zmenu vyzerajúcich Rihanna počas rokov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 3 =

map