Christian Louboutin reaguje na “Bodak Yellow” Shoutout od Cardi B

Ak ste ešte nepočuli “Bodak Yellow”, možno budete musieť skontrolovať, či nie ste živý pod skálou.

S hitovou piesňou sa Cardi B oficiálne katapultovala do hlavného prúdu, keď sa stala prvým sólovým rapperom na vrchole Billboard Hot 100 chart za takmer dve desaťročia. V melódií rapper z New Yorku vyznáva svoju lásku k Christianovi Louboutinovi, ktorý kopí s textom: “Tieto drahé, to sú červené dna / To sú krvavé topánky / Hit obchod, môžem si ich obaja / nemám chcem vybrať. “

Čo sa týka samotného Louboutina? Návrhár nie je naprosto oboznámený s Cardi B, ale naozaj si ju uvedomuje aj na dráhe.

TK
Getty (2)

V New York Times rozhovor uverejnený v utorok, on priznal, že on nie je “veľká rap osoba”, ale uznáva ju: “Má také vlasy?” povedal. “Je rapper?” Žltá “pieseň?”

A on počúval “Bodak Yellow” – priateľ ho zahral na dráhu a ukázal mu texty – a on dokonca sledoval hudobné video.

Vyzerá ako môj Car�� Outfit @bdonnas Mua @_britneyjean Vlasy z @latoyalogancollection Wig @safaribeautylab Šatník stylist @wardrobeonheels

Príspevok zdieľaný Cardi B Official IG (@ iamcardib) dňa

PRIPRAVENÉ: Celebrity nosiť Christian Louboutin topánky

Je však úplne na stretnutí s Cardi, pretože jej pôvod od striptérky až po rappera na vrchole grafu mu pripomína, ako začal navrhovať topánky na prvom mieste. “Týmto spôsobom sa vrátim k niektorým z mojich pôvodov,” uviedol Louboutin. “Prvé topánky, ktoré som kedy navrhoval, boli pre showgirls, ľudí na javisku. Showgirls majú určitý postoj – sú to hnacie sily.”

A ak sa zaujímate o to, aký veľký fanúšik je “červené dno” Cardi, jej kolekcia teraz pokrýva 90 párov. Jej stylista Kollin povedal plagátové tabule minulý mesiac, že ​​”zvyčajne kupuje pár alebo dve za pár týždňov.”

“Predtým, ako” Bodak “vybuchol, mala červené dno, pretože to je to, čo to znamená urobiť v Bronxe,” vysvetlil Carter. “Je to symbol štatútu, s ktorým sa masy môžu vzťahovať, každodenné dievčatá tvrdo pracujú a ušetria peniaze na to, aby mali túto obuv.” Cardi urobila to isté.

Tu je nádej, že sa títo dvaja stretnú včera … a že je to všetko zdokumentované pre sociálne médiá!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 − = 8

map