Christian Siriano o tom, ako kolekcia jeho dráhy Bryant prerušuje všetky módne stereotypy typu Plus

Christian Siriano je tu niečo. Spolupracoval so spoločnosťou Lane Bryant, aby spustil limuzínovú linku s obmedzeným počtom kusov a za menej ako dva týždne sa už všetky druhy štýlov vypredali – charakteristickým znakom úspechu spolupráce dizajnérov. A dostali sme sa na to, keď sme sa posadili s mužom na Christian Siriano pre dráhu Lane Bryant showway (kde Ashley Graham a Oranžová je nová čiernaDanielle Brooksová chodila!), po ktorej nasledoval summit Empowering Women v Organizácii Spojených národov – pretože jeho návrhy vyvolávajú a presadzujú “módu plus veľkosti”.

“Myslím, že zákazník bol vždy vonku, ale myslím, že hľadá niečo, čo je o niečo viac módne,” hovorí Siriano. “Keď som navrhoval, vzal som si poznámky od mojej matky, ktorá bola celoživotným zákazníkom Lane Bryant a mojimi priateľmi, ktorí mali tvar, ale ja som sa k nemu nezaoberal ako” plus-size “- len som chcel, aby ľudia videli že môžete byť akýkoľvek tvar a stále vyzerá báječne. “

SÚVISIACE: 10 najlepších miest s veľkosťou Plus, ktoré chcete nakupovať teraz

A dosiahol to tým, že prelomil tri najväčšie prekážky a stereotypy spojené s oblečením plus:

1. Jedna silueta lahodí všetko. “Najväčšou mylnou predstava je, že existuje jedna silueta, ktorá bude plodiť všetky zakrivené dievčatá,” hovorí Siriano. “Moja mama je 16 rokov a ona miluje posun, ale iní ako A-line, pretože sú hippie, obliekam Christinu Hendricksovú, ktorá je krikľavá – je prsatá, ale má malý pás, takže A-line vyhral “Všetko je iné a myslím, že to je dôvod, prečo je v mojom zbere taký záujem, pretože má celý rad tvarov.”

2. Plus-size = nekvalitné textílie. “Kvalita bola dôležitá, a preto sme použili stretch kvôli rozmeru veľkosti, ale dokonca sme použili rovnaké tkaniny, ktoré som použil [pre eponymnú líniu Siriana],” hovorí Siriano. Kvalita je niečo, čo modelka-obrátil-body-aktivista Ashley Graham hovorí nastaví túto zbierku od ostatných. “Kvalita je taká dôležitá,” ozve sa. “Na konci dňa som zakrivená dievčina, mám celulitídu, mám valce a nepotrebujem ich, aby prechádzali cez tenkú tkaninu.”

3. Že môžete nosiť len čierne. “Nenávidím to, keď si ľudia myslia, že farba nefunguje, a preto som sa chcel sústrediť na svetlé, odvážne a farebné,” hovorí Siriano. Jeden fanúšik vibrácie linky? Herečka Danielle Brooks, ktorá tiež hrá v zbierke kampaň a lookbook. “Čo niekedy chýba s veľkosťou plus má vzory a žiarivé farby, ktoré nemajú pocit, že ste vo veku alebo sa cítite ako odpadkové vrecko, pretože je veľa čiernych, bluesových a hnedých,” hovorí. “Ak chcete ukázať svoju osobnosť prostredníctvom odevov, je naozaj vzrušujúce.”

Danielle Brooks
Hunter Abrams / BFA.com

súvisiace: Oranžová je nová čiernaDanielle Brooks je zábava v kampani Christian Siriano pre Lane Bryant

Z veľkej perspektívy kolekcia (ktorá je k dispozícii na lanebryant.com) zohráva oveľa významnejšiu úlohu – ako oslavu kriviek, ako hlas v rozhovore o prijatí tela a pozitíve tela a ako výzva pre viac dizajnérov uspokojiť plnohodnotnejšie ženy. 

“Otvára dvere pre toľko ďalších dizajnérov, aby povedali:” Toto je niečo, čo by sme mali robiť, “hovorí Graham. “My ako klenuté ženy chcú toľko high-end módy a je ťažké dostať naše ruky na to, pretože len toľko dizajnérov ísť na 14 alebo 16, a čo dievčatá vynechal v 26 a neskôr?”

Ashley Graham
Hunter Abrams / BFA.com

Graham hovorí v mene krivých žien všade už 16 rokov a je to neuveriteľný rozdiel. “Je to naozaj v popredí,” hovorí Brooks. “Sme naozaj menia, ako vidíme krásu a myslím, že sociálne médiá pomohli s tým – Ashley Graham má viac ako milión nasledovníkov, mám viac ako milión nasledovníkov, ľudia nás vidia pohodlne v našej koži a povzbudzuje ľudí, aby prijali kto oni sú.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

73 + = 80

map