Christie Brinkleyová ukazuje svoje tónované nohy v bielych Daisy Dukes

Len minulý týždeň Christie Brinkley vystrašila pri twinningu svoju 18-ročnú dcéru Sailor vo forme oblečenia pre ženu a teraz zdanlivo bezstarostná supermodelka opäť dokazuje, že krása nemá v malom páre Daisy Dukes žiaden vekový limit, v Hamptone.

Šport ilustrovaný stunner sa rozhodol chváliť svoje tónované nohy v letných bielych šortkách zdobených čiernymi tlačidlami pri sledovaní zobrazenia Snowden v nedeľu. 62-ročná žena vyzerala večerno mladistvým v súbore, ktorý zahŕňal tečúcu modrú chambray lodickú špičku, svetlošedý trench kabát a krútené espadrilly so šedými popruhmi. Zamerala sa na bezstarostný vzhľad s uvoľnenými zámkami, jednoduchým make-upom a svojim podpisovým úsmevom.

povinné Credit: Photo by Patrick Lewis/Starpix/REX/Shutterstock (5837962i)Christie BrinkleyHamptons sneak peak of Open Road Films
Lewis / Starpix / REX / Shutterstock

Vo štvrtok sa Brinkleyho dcéra Sailor vzala do Instagramu, aby si poslala správu, ktorá sa bránila proti internetovým šikanovaným, ktorí ju porovnávali so svojou supermodelkou matkou. Hrdý mamička odpovedala videom svojej dcéry, ktorú naznačila: “Rozhodli sme sa vytvoriť krásu, vzájomným rešpektom, súcitom a láskou.” Bravo @sailorbrinkleycook.

DÔVODOVÁ SPRÁVA: Christie Brinkley’s Daughter Sailor Pens je vynikajúca správa pre internetových šikanov

Pokračovala: “Niekedy, keď stojíme za seba, stojíme za seba. Myslím, že sme jeden post bližší k inému svetu.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 4 =

map