Christina Aguilera je nová prírodná krása Pozri je jej najväčšia transformácia ešte

Čo by mohlo priniesť späť nostalgiu ako Caboodles na Urban Outfitters a oživenie scrunchies? Nová fotosféra Christiny Aguilery. Spievajúci debutoval o makeover (alebo make-under?) Druhov pre Časopis papiera, a jej tvár s čerstvými tvárami je priamo z 90. rokov. V skutočnosti to vyzerá takmer totožne s jej prvým titulom albumu albumu z konca 90. rokov, mínus časť s cikcakom a jemné modré očné linky.

So svojimi pihami úplne viditeľnými, kryt obsahuje žiarivú Aguileru, o ktorej môžeme predpokladať, že nemá na make-up žiadny make-up. Jej oči sú úplne holé z tieňa, riasenky alebo očné linky a jej pery sa tiež zdajú byť úplne bez obsahu.

Ahoj mama @papermagazine #Transformation #xtinaPAPER

Príspevok zdieľaný Christinou Aguilerou (@xtina)

SÚVISIACE: Tieto sú najlacnejšie tvary obočia pre vašu tvár

Pokiaľ ide o krásu, Aguilera je niečo ako chameleón. “Vždy som bol niekto, kto očividne miluje experimentovať, miluje divadlo, miluje vytváranie dejov a hrá charakter vo videu alebo na scéne,” povedala papier. “Ja som herec, to je to, kto som z povahy, ale ja som na mieste, dokonca hudobne, kde je to oslobodzujúci pocit, že môžem zbaviť všetko späť a oceniť, kto ste a tvoja surová krása.”

Aguilera si v rozhovore všimla, že sa vôbec nevzdá svojho glamu, ale ak ste sa snažili o zjednodušené rutiny s prirodzenejšou atmosférou, zvážte Aguileru vašu inšpiráciu pri vyťahovaní rozšírení rias a lesku na pery.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 3 =

map