Christina Aguilera príspevky zriedkavé fotky jej 3-rok-stará dcéra športová Stella McCartney

Zabudnite na sviatky, Christina Aguilera má leto a teplé počasie Stella McCartney príslušenstvo na mozog.

A v utorok sa skladateľka odniesla do Instagramu fanúšikom darčekov niekoľko zriedkavých fotografií svojej 3-ročnej dcéry Summer Dážď, ktorá nám dáva virtuálnu dávku slnečného svitu. “Milujeme ťa @stellamccartney,” zacala Xtina a zdieľala si fotografiu sama zabitím v súbore Stella McCartney, ktorý sa skladá z čiernej šnurovanej čiapky pod retro čítaním čiernej a bielej trenčovej vrstvy.

Milujeme vás @stellamccartney ♥ ️ ♥ ️

Príspevok zdieľaný Christinou Aguilerou (@xtina)

Bývalý hlas sudca potom odišiel do aplikácie sociálnych médií, aby poslal niekoľko fotiek svojho štýlového batole hojdajúceho duds od slávneho dizajnéra.

Zatiaľ čo prvý obrázok rozkošne dokazuje, že všetko má svoju sartoriálnu hrôzu od svojej mamy, nosiacou zábavnú dvojicu labuťových slnečných okuliarov a gaštanových súradníc, druhé oblečenie leta vážne narastá faktor roztomilosti.

Mini-me “krásny” spevák je modelovanie prirodzené v vzácnej úprimnej fotografii, kde športuje ako trblietavé čierne kombinézy spárované s kovovými striebornými topánkami, vojensko-inšpirovanou červenou bundou a zodpovedajúcou vlasovou pom-pom, keď skúma záhradu kvety. 

���� ♥ ️

Príspevok zdieľaný Christinou Aguilerou (@xtina)

Mohla by to Christina dievčatká ešte viac rozkošná?!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 51 = 60

map