Christina Aguilera sa vráti do blondínka – vidí jej Pin-Up Selfie

Po krátkej prestávke ako rusovláska sa Christina Aguilera rozhodla povedať, že blondínka sa naozaj bavia. 35-ročná speváčka zafarbila jej platinový zámok s jasným odtieňom oranžovej pred niekoľkými týždňami, ale už je späť s jej podpisom blondínka.

“Krásna” speváčka prekvapila každého so svojou odvážnou transformáciou vlasov, ale bola to celkom príhodná vzhľadom na posledný singel Aguilery nazvaný “Zmena”. Zdá sa však, že stratila jej ľahšie zámky. Včera sa zdieľala sexy sexy a jej blond vlasy sú späť. V obraze Instagram urobila zúfalé make-up make-up veľké riasy a červený iskrivý pery. Ona má plášť voľne obalený okolo seba, ako ukazuje svoje nové blond vlasy, ktorý je voľne zvrásnený a prehodený cez jedno rameno. Pod týmto obrazom Aguilera zvážila spoločnú krásu a povedala: “Blondínci sa naozaj bavia.”

Blondínci skutočne majú viac zábavy ��

Fotografie, ktorú vyslal Christina Aguilera (@xtina)

Sme nadšení, že vidíme opisy speváčky “Dirrty” znova, ale určite nám budú chýbať ohnivé červené vlasy. Bol to odvážny pohľad, že len taký istý človek ako Aguilera by sa mohol tak bezchybne vytiahnuť.

#change @jimmykimmel dnes večer

Fotografie, ktorú vyslal Christina Aguilera (@xtina)

SPRIEVOD: Christina Aguilera oslavuje 2. narodeniny svojej dcéry s Super Mario-Themed Bash

��

Fotografie, ktorú vyslal Christina Aguilera (@xtina)

��

Fotografie, ktorú vyslal Christina Aguilera (@xtina)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 − = 5

map