Christy Turlington Burns je na misii zachrániť mamičky po celom svete

Ako matka Christy Turlington Burns vedel, že pomáhať pri odstraňovaní úmrtí, ktorým sa dá zabrániť matkám, bola príčinou, že chcela venovať čas. A späť v roku 2010 založila supermodelka Every Mother Counts ako kampaň po tom, ako sa ubránila srdcu Žiadna žena žiadny plač, dokument o tehotných ženách v krajinách tretieho sveta s obmedzeným prístupom k zdravotnej starostlivosti. Organizácia sa stala neziskovou organizáciou v roku 2012, keď Turlington Burns pokračovala v rozširovaní svojej misie.

“Vedel som, že film sa blíži a dokončujeme úpravu, nechcel som len vzdelávať ľudí, ale chcela som im dať možnosť zúčastniť sa,” povedala V štýle. “Takže začínajúca každá matka počíta s vlastným menom. Oddelené od filmu, ale niečo spojené s filmom sa cíti ako najlepší spôsob, ako stavať na energii, ktorú dúfam, že bol vytvorený z filmu.”

Vo štvrtok v noci Turlington Burns hostil tretí ročník fundraiseru LoveEMC, večer v prospech materského zdravia, v New Yorku na obrovskú účasť. “Začali sme [EMC] spočiatku ako kampaň a webovú stránku, aby sme získali viac informácií a viac zdrojov, a odtiaľ to len budovalo a rástlo.” V roku 2012 sme sa stali grantovou organizáciou, “povedala hrdo.

“Naším cieľom je ukončiť každú materskú smrť, ktorej sa dá predísť,” povedala. “Je vznešené, ale musíte s týmito problémami premýšľať veľké a veľké sny.”

VIDEO: Cindy Crawford & Kaia Gerber je najcennejšia matka-dcéra momenty na Instagram

 

Zbierka finančných prostriedkov, ktorá sa konala v elegantnom hoteli Bowery v centre Manhattanu, predstavovala neuveriteľné živé vystúpenie od Karen O a Nick Zinner z Yeah Yeahs Yeahs a zábavné tobolky od spoločnosti Dry Bar a Barry’s Bootcamp..

“Skutočnosť, že 303 000 zomrie každý rok – 800 žien denne, 2 ženy každú minútu – to sú čísla a štatistiky, že keby ľudia len zdieľali so svojimi susedmi alebo v ich kruhoch, mali zmysel,” povedal Turlington Burns.

SÚVISIACE: 6 mamičky, ktoré inšpirujú – a prečo sú našimi modelmi rolí

Matka dvoch ľudí je jasne hrdá na svoju organizáciu a z dobrého dôvodu: V posledných štyroch rokoch získali finančné prostriedky vo výške 3,5 milióna dolárov. “Tieto dotácie sú v tomto čase takmer deväť krajín,” povedala. “Takže len geografické pokrytie, ktoré sme schopní urobiť, a vplyv, ktorý sme urobili, sme ovplyvnili viac ako pol milióna životov, čo je dosť podstatné.” Dokonca aj 10 000 [životov], dokonca aj jedného, ​​čestne , by sme mali pocit, že robíme niečo, čo je potrebné a cenené. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 + = 52

map