Chupette Lagerfeld Shu Uemura make-up kolekcia je k dispozícii teraz!

Choupette, milovaná mačka patriaca k Chanelovej hlave honcho, Karl Lagerfeld, má zlé na Twitteru a Instagram a je na dobrej ceste k hromadeniu impéria. Ako neskoro, chlpatá mačkovitá bola smimovanie pre redakčné šírenie, diskutovať medzi textílie vzorky pre jej príslušenstvo linka, a penning jej nedávno vydané radu knihy, Choupette: Súkromný život vysoko-lietajúcej módnej mačky. Najnovší podnik Kitty, sviatočná kolekcia kapsúl 2014 s Shu Uemura, vhodne nazvaná Shupette, sa vyznačuje tým, že diva podpisuje všetko od značky Sublime Beauty Cleansing Oil až po ikonu, ktorá je dokonca nazvaná – Diabol nosí pradu.

SÚVISIACE: Choupette má nejakú súťaž! Taylor Swift je kočka Olivia Benson modely pre Keds.

Z nového vydania Choupette hovorí: “Karl načrtáva s kozmetikou Shu Uemura, takže táto spolupráca je prirodzená, hovorím oui, že sa naučím a rozmaznávam sám seba.” Kitty mačky si zbožňujú úžasnú krásu, Shu Uemura je jediná značka, ktorá sa blíži k týmto modrom oči. ” Balená v roztomilej ručne nakreslených obrázkoch samotnej mačky, kolekcia v hodnote od 18 do 40 dolárov má všetky vaše základne pokryté, presahujúce klasické ponuky od značky až po tie, ktoré zaručujú, že prinesú váš vnútorný glamourpuss vrátane všeobecne lichotivého očného & paletové pery v odvážnych odtieňoch a chlpaté falošné riasy pre skutočné mačacie oko. Nie je to zlé pre prvý kozmetický koncert kočky!

Choupette
Instagram / shuuemura_ww
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 4 =

map