Chyť svoje tkanivá: Olivia Wilde narodeniny správy Jason Sudeikis sú príliš sladké

Olivia Wilde mohla byť viac nadšená pre manželku, narodeniny Jasona Sudeikisa, ako samotný herec.

V pondelok ráno, herečka odišla do Instagramu, aby slávila 42-ročné roky Sudeikisa na zemi so sériou príspevkov. Začala s roztomilým obrazom SNL hviezda a ich dcéra, Daisy, hrá s blokmi. 

“Mám asi miliardu fotografií tohto chlapa, môjho partnera v oblasti životného zločinu, ktorý sa narodil v tento deň v roku 1975, ale tento predstavuje jeho novú kapitolu, v ktorej sa stal otcom malej žene, ktorá bude vyrastajú, keď si myslia, že všetci môžu tancovať, potopiť výstrek a povedať skvelé vtipy, “napísala. “Dobre, Happpppppy Birthdayyyyyyyyy, Jason, milujem ťa.”

Mám približne jednu miliardu obrázkov tohto chlapíka, môjho partnera v oblasti životného zločinu, ktorý sa narodil v tento deň v roku 1975, ale toto predstavuje jeho poslednú kapitolu, v ktorej sa stal otcom pre malú ženu, ktorá bude rásť up myslenie všetci môžu tancovať, potopiť výstrel a povedať skvelé vtipy. Dobre. Happpppppy Birthdayyyyyyyyy, Jason. Ľúbim ťa! ��

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Wilde (@oliviawilde)

O desať minút neskôr Wilde nemohol pomôcť, ale chváliť jej znovu. Tentokrát kričala dobrý herec. “Dlaždice, ktoré (úplne mohli) spustiť tisíc lodí,” prečítajte si nápis na obrázku.

Ďalšou hore bol obraz páru, ktorý sa bozkával na jednom z najobľúbenejších miest: vedľajšie ihrisko basketbalového ihriska. 1984 hviezda napísala: “Posledný príspevok predtým, ako sa narodeniny tohto chlapíka oficiálne skončia na východnom pobreží a / alebo inštagram ma zatvára kvôli veľkému prejavu náklonnosti a čokoľvek, tvrdo som rozdrvil.

Dlaždice, ktoré (celkom mohli) spustiť tisíc lodí. ��

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Wilde (@oliviawilde)

Posledný príspevok predtým, ako sa narodeniny tohto chlapca oficiálne skončia na východnom pobreží a / alebo sa mi instagram zastaví kvôli bohatým prejavom lásky. Čokoľvek, tvrdo som rozdrvil. Nájdite niekoho, kto vás láka. H B D, A B C, B B D.

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Wilde (@oliviawilde)

SÚVISIACE: Olivia Wilde a Jason Sudeikis Prijať rozkošný 10 libier záchranného psa

Nie sme si istí, čo urobil Sudeikis na svoje narodeniny, pretože basketbalová sezóna nezačína ďalší mesiac, ale všetko, čo urobil, bolo naplnené veľa lásky!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 4

map