Chýba mi Richard Simmons, tak som urobil tón jeho cvičenia videá

Je to 10 hodín. Viete, kde je Richard Simmons?

Podľa LAPD je všetko dobre a doma, aj keď je populárny podcast Chýba Richard Simmons spôsobila mne a zvyšku sveta, aby spochybnili platnosť tohto vyhlásenia. Aby ste získali nejaký príbeh, obľúbený fitness guru každého z vás nebol videný už viac ako 3 roky, čo prinúti filmárov Dan Taberski a Slimmons fitness studio alum vydať vyšetrovaciu misiu s nádejou na odhalenie toho, kde je, čo mu spôsobilo prestávku od verejnosti a čo je najdôležitejšie, ak je v poriadku. V celej sérii šiestich epizód hovorí Taberski priateľom Richardov, bývalých klientov, ktorí sa stali priateľmi a obchodníci, nehovoriac o tom, odrážajú predchádzajúce rozhovory, ktoré sa snažia nájsť stopy, ktoré by mohli poskytnúť prehľad o tom, prečo prerušil kontakt s každým. Posledná epizóda vysielaná tento týždeň – o niekoľko dní skôr ako zvyčajné vydanie v stredu – a nebudem zničiť sprisahanie alebo koniec pre vás, ale bolo tam toľko častí, ktoré sa zatiahli na moje srdcia. Začal som plačať po diaľnici, keď počul Simmons hovoriť s Oprahom o tom, že vyrastajú nadváhu, zneužívajú pilulky na chudnutie a nakoniec sa vyvíjajú do anorexie a bulímie. Oh, Richard.

Bola to téma, s ktorou som bola celkom oboznámená – keby ste sa pýtali mojej matky, povedala by som, že som absolútne mala problém s jedlom a bola celkom bolestná v zadku pri jej prechode. Ak ste sa ma spýtali, povedal by som, že to bola fáza, ktorú som prešiel, kde by som nedovolil prekročiť určitý počet kalórií, nábožensky zaznamenal môj príjem, jedol 9 diétnych práškov denne a bol to úplná suka, o všetkom ako výsledok. Ja by som tvrdila, že to nebol problém, pretože ostatní ľudia to ešte horšie, a to ani tak, ako by som bol dosť tenký na to, aby sa zmestil na účet. Znova by som bol úplne poprel, že to bolo skutočné vec, nie? Je to len divné, že to nahrávať nahlas. Odbočím.

V každej epizóde si Taberski rozoberá ľudí, ktorých životy úplne zmenili Simmons s odkazom na jeho program Deal-A-Meal, triedy, ktoré vyučoval v Slimmons, jeho Cruise to Lose a slávne jeho cvičebné videá. Bol som celkom oboznámený so Simmonsom a jeho ríšou pred podcastom, vždy sa zdal zábavný a príjemný zakaždým, keď by som ho chytil v televízii, aj keď si živo pamätám, že som sa zobudil z davu na strednej škole, keď moja mama nahlas sledovala a robil Richard Simmons Broadway Sweat cvičenie v mojej izbe pri jednej príležitosti. Jej ospravedlnenie? Televízor v mojej izbe bol jediný v našom dome, ktorý ešte nebol premenený na DVD prehrávač, takže 90-ročná éra, ktorú si nastavila moje postele so zabudovaným VHS prehrávačom, bola jej jedinou voľbou. Nikdy som to úplne nerozumel, to znamená, kým sa nestanem posadnutý týmto podcastom a cítim sa nútený urobiť každú jednu splátku Sweatin ‘do Oldies. Takže to som urobil.

SÚVISIACE: Theraputic Playlist Celebs pracovať von

Sklopil som žalúzie v mojom byte tak, aby sa moji susedia nevidia, ako by som sa naučila Pot a křik video som dekódoval, aby som začal, a presunul môj konferenčný stolík z cesty. Netrvalo dlho po tom, čo som stlačil tlačidlo prehrávania, aby som dostal odvolanie. Cvičenie bolo rýchle, ale realizovateľné, a chytľavá hudba v kombinácii s teatriou rozhodne neublížila. V priebehu niekoľkých sekúnd od začiatku videoklipu vznikol s Richardom a jeho triede kongresový spevácky zbor “Shout”, ktorý robil sériu sérií zahrievacích pohybov. Ako sa uvádza Taberski v podcastu, Simmonsove videá boli jedinečné pre svoj čas, pretože fitness modely sa skladali zo skutočných ľudí, čo spôsobilo, že tréningy boli oveľa menej zastrašujúce a relatívnejšie pre každého, kto je doma. Dokonca aj predtým, než sa diverzita stala tak široko diskutovanou ako dnes (o čase, nie?), Richard uznal význam zastupovania skutočných ľudí. Nehovoriac o tom, že títo skutoční ľudia vyzerali, že majú celkový výbuch.

Keď sa tréning zintenzívnil, zistil som, že som dokonca prelomil pot a musel sa príležitostne zastaviť pre vodu, čo sa samozrejme, samozrejme, stalo, že by sa to stalo, ale myslím, že som mal svoje predpoklady o tom, ako bude video vychádzať výlučne na mojej pre-podcast zobrazenia Broadway Sweat. Ak ste Slimmons alum, ako bol Taberski, viete, že Richard by príležitostne dal svoju dušu do triedy stredného zasadnutia, často sa rozplýva do slz, keď sa veci dostali trochu príliš reálne. V jeho videách sa to nedalo očakávať, ale ponúkol si veľa motivačných slov medzi lunges a kruhy paží. “Nezabudnite sa objímať, je dôležité, aby ste sa objímali,” povedal. Prisahám, bol viac povzbudzujúci ako učitelia, ktorých som vyrastal v škole – a to bolo len 10 minút.

Videoklip som dokončil výborne. Unavený a pocit, ale celkom dobrý. Potom, čo som si prerušil sledovanie epizódy (v poriadku, 3 epizódy) Pravidlá Vanderpump, Vybral som si späť Sweatin ‘do Oldies. Toto pokračovalo niekoľko dní. Zaoberal som sa Sweatin ‘do Oldies 2 a 3, potom skončil víkend s Disco Sweat. Richard mal túto nákazlivú energiu a ja si predstavujem, že s ním bude mať skutočnú triedu, bolo by to všetko skúsenosť, ktorú opísal Taberski. Dokonca aj cez pixelované video vysielanie na mojom televízore Apple TV, jeho motivačné úryvky to, čo som potreboval počuť, tak sa mi podarilo, aby sa ľudia cítili dobre a dôležito, bez ohľadu na to, ako krátka bola ich interakcia.

SÚVISIACE: Prekvapujúce spojenie medzi sociálnymi médiami a osamelosťou

Počúval som poslednú epizódu Chýba Richard Simmons dnes ráno a teoretik v mojom konšpiračnom úmysle verí, že tu celý príbeh nie je úplný – dokonca aj Taberski pripustil, že veľa okamihov bolo potrebné upraviť alebo odstrániť vo chvíľach, ktoré viedli k jeho uvoľneniu – kým iná časť mne dúfa, že záver je skutočný a všetko je dobré s Richardom. Ten človek je národný poklad. Boli časy, keď som sa cítil divne a invazívne, pretože som sa do toho svojho života doviezol, že som teoretizoval, či ho držia v zajatí alebo že ho chcú mať doma. Rovnako, prečo je to aj naše podnikanie? Opäť to nebudem kaziť za vás, celá séria stojí za to počúvať, nehovoriac, umožňuje vidieť takú verejnú postavu, o ktorej si myslela, že viete pod úplne iným objektívom. Viem, že som ďaleko od toho jediného, ​​kto dúfa, že sa znova objaví. Mal veľa veľa ľudí, z ktorých mnohí cítia, že si zaslúžia uzatvorenie. Diskutovateľné, som si istý, ale až do tohto okamihu, ostatní sa môžeme odvolávať na svoje nespočetné cvičebné videá archivované na YouTube pre túto mimoriadnu motiváciu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 − 58 =

map