Ciara a Russell Wilson urobia prvý vzhľad červených kobercov ako manželský pár v roku 2016 ESPY Awards

Teraz je to jeden veľmi dobre vyzerajúci pár. Ciara a Russell Wilson zažili dnes večer 2016 ESPY Awards za svoj prvý vzhľad červených kobercov od začiatku uzla, a čo oslnivé to bolo.

Pre túto príležitosť krásna speváčka zapôsobila ružové a kovové šaty, ktoré obsahovali hlboký výstrih a výstrihové strany, ako aj strieborné zdobenie pozdĺž vrcholu. Prispôsobila jej vzhľad s dlhým krížovým náhrdelníkom a šumivým náramkom, ale nič z nás nemohlo zabrániť hlavnému snubnému prsteňu a koordinovať svadobné kapely. Medzitým Seattle Seahawks štvrťák vyzeral extra dapper v súbore Tom Ford zložený z bielej sako a šité na mieru čierne nohavice všetko vyvrcholí s čiernym kravatu.

Duo minulý týždeň viazal uzol na to, čo možno opísať len ako rozprávkový ceremoniál na hrade Peckforton v Cheshire v Anglicku. Hviezdne obsadené zoznamy hostí zahŕňali Jennifer Hudson, Kelly Rowland, La La Anthony, Jimmy Graham a ďalšie.

SÚVISIACE: Pozri prvú fotku Ciara a Russell Wilson’s Stunning Wedding Party

Jedna vec je istá: pani a pani Wilsonová sa fajčia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

33 + = 39

map