Ciara odhalí jej dieťa Bump (v trochu viac než jej kalvíny)

Materstvo jednoducho vyzerá dobre na Ciara. Hviezda, ktorá zrejme má pre Calvins vec, sa opäť spojila s Calvinom Kleinom za projekt #mycalvins značky a predviedla rastúce dieťa v novom čase.

Na fotografii tehotná speváčka zdieľa na piatok Instagram, Ciara je žiariaca a dychtivá pre fotoaparát, keď udeľuje pózu v čiernej Calvin Klein športovej podprsenky a zodpovedajúce nohavičky pod džínové kombinézy. Jej blond vlasy sú rozdelené do stredu a kaskády nad ramenami. Biela záblesk jej nehrdzavejúcej nechty, zatiaľ čo jej ruka spočíva pod jej rozkvitajúcim bruchom.

Miloval prácu s @CalvinKlein na tomto špeciálnom projekte! #mycalvins #ad

Fotografie, ktorú poslal Ciara (@ciara)

“Miloval prácu s @CalvinKleinom na tomto špeciálnom projekte! #Mycalvins,” Ciara označil fotografiu.

SÚVISIACE: Ciara odhalenie jej dieťa Bump v Seattle Seahawks zariadenia

Keď Ciara porodila svojho syna Future Zahira Wilburna v roku 2014, pred niekoľkými mesiacmi sa presadila na svojom tónovanom post-bábätkovom tele pre projekt #mycalvins a podelila sa o ďalší úžasný záber v šedej podprsenke Calvin Klein a vysoko strihanú nohavicovú súpravu.

Po odovzdaní môjho syna sa cítim ako nič, čo nemôžem robiť. Cítim ako môžem dobyť svet. #NewMe #NewMusic. Tak hrdý Rock #mycalvins 60lbs neskôr!!

Fotografie, ktorú poslal Ciara (@ciara)

Ciara, ktorá očakáva svoje druhé dieťa – a najprv so svojím manželom Russellom Wilsonom – je len poslednou hviezdou, ktorá spolupracuje s touto značkou v tomto roku. Deň predtým Kendall Jenner poslal fotku sama na sebe s bielou podprsenkou Calvin Klein a spodnú bielizeň s titulkom “prebudiť sa v spoločnosti @ calvinklein # mycalvins”.

prebudenie v #calvinklein #mycalvins #ad

Fotografie odoslaná Kendallom (@ kendalljenner) dňa

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 + = 22

map