Ciara prezrádza svoju blonďovú fázu vlasov

Je to ba-aaack! Po dlhej ceste ako brunetka, Ciara odhaľuje blondínku ombre naše sny vlasy človeka z našej vyrobené. Hviezda spracovala rôzne efekty zlatej ombre na obdobie od roku 2011 do roku 2015 a my sme si mysleli, že niečo sa stalo, keď minulý týždeň za týždeň uviedla #tbt jej tuhého blondínka.

Jej úžasná selfie vyslaná do Instagramu v utorok potvrdila našu vieru; ale aby bola spravodlivá, ona urobil kvapkajte nie-tak-jemný náznak o blížiacej sa zmene počas predchádzajúceho rozhovoru. “Rozhodne sa vrátim blondínka,” povedala V štýle späť v novembri. “Milovala som blondínku, pretože sme sa snažili veľa vecí, ktoré boli naozaj zábavné. Myslím, že moje blond vlasy a moje kudrnaté vlasy sú určite dve z mojich najobľúbenejších vzhľadov.” Tento pocit je vzájomný. Zoberte si bližší pohľad na nádherné najdôležitejšie prvky Ciary v našej galérii, rovnako ako ďalšie celebrity vlasy makeovers!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 − 54 =

map