Cieľ sa zbavuje Mossima a nahrádza ho s touto novou značkou

Odvtedy sme plakali oči, pretože sme prvýkrát počuli správu, že Target dáva milovanému označeniu Mossimo sekeru. Ale dnes sme konečne stierali svoje slzy, vediac, že ​​existuje značka, ktorá je rovnako v pohode a chystá sa ju nahradiť. Dámy, rád by som vám predstavil Universal Thread. Dizajn so zameraním na džínsy sa asi stane vaším novým najlepším priateľom.

Na zozname nájdete všetky klasické džínové štýly, ktoré máte radi, a trendové siluety, ktoré vás vyzerajú ako hviezda v štýle ulíc. Nie, nezáleží na tom, či ste krátky alebo vysoký. Značka má množstvo insekami určených na to, aby vyhovovali ženám všetkých tvarov a veľkostí.

VIDEO: Čo robí džínsy drahé?

 

Nie je to všetko o džínsoch. Univerzálny závit vám tiež bude dobre vyzerat s príležitostnými náležitosťami – ako bavlnené topy a späť šaty. Môžete sa tiež pozrieť na príslušenstvo, ktoré bude mať vaše oblečenie na novú úroveň – premýšľať o dovolenke pripravené sandále a strany schválené šperky. A áno, spoločnosť Target udržiava nízke ceny v pohybe s položkami od 5 do 40 USD. Ale nezačnite sa dostať príliš nadšení ešte. Budeme musieť byť trpezliví a čakať do 4. februára nakupovať dobroty online a v obchodoch.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 46 = 49

map