Cieľová spolupráca nových botov Hunter je 80 dolárov a menej

Strávite príliš veľa času v Targe? Kúpil by ste celý obchod, ak by ste mohli? Sú vaše topánky Hunter na každom sviatku? Ak áno, možno budete chcieť posadiť na toto oznámenie: Cieľ ukázal, že spolupracujú na linke s obmedzeným edíciou s Hunterom a viac ako 300 položiek je nastavených na zasiahnutie do políc.

Značka Hunter je najznámejšia pre svetlé a módne detské topánky Wellington, ale táto kolekcia bude obsahovať všetko od doplnkov, domácich výrobkov a výrobkov na vonkajšej strane, ako sú hojdacie a chladiče, spolu so svojimi podpisovými obuškami samozrejme.

TK
JUCO Foto / Cieľ

Najlepšia časť nie je ani rozmanitosť – je to, že väčšina stoviek položiek je pod 30 dolárov.

“Hunter je už dlho považovaný za svojho bezchybného dizajnu estetického, bohatého dedičstva a hravého ducha a na základe nášho výskumu je to značka, ktorú naši hostia vedia a milujú. Takže párovanie medzi našimi dvoma značkami malo zmysel, “povedal Mark Tritton, výkonný viceprezident a hlavný obchodný dôstojník spoločnosti Target vo vyhlásení V štýle.

“Od samého začiatku sme pracovali s Hunterom, aby sme vytvorili dobre navrhnutú, cenovo dostupnú zbierku, ktorá je o zábavu, optimizme a prístupnom dobrodružstve pre celú rodinu. Farebné a všestranné figúrky, ktoré sa nachádzajú v tomto riadku, sú vyrobené z toho, že si môžete vychutnať vonkajšie dažde alebo lesk na akomkoľvek rozpočte. “

SÚVISIACE S PRÍSLUŠNÝM CIEĽOM: Cieľ začne svoju prvú exkluzívnu značku vôní

Hunter kreatívny riaditeľ Alasdhair Willis potvrdil, že vysoká dážď topánka je súčasťou kolekcie, aj keď šírka línie dosahuje ďaleko za hranicami, aby batohy, topánky Chelsea, kĺzačky bazéna a balené vrchné oblečenie. Ceny sa pohybujú od 5 do 80 USD a budú ponúkané vo veľkostiach XS až 3X pre ženy, S na XXL pre mužov a 18M na XL pre deti a batoľatá.

Značka vydala piatkový list s plno farebných dažďových obuvi a bundy, a už sme to spočítali.

lovec Target Boots collab embed 1
JUCO Photo
lovec Target Boots collab embed 1
JUCO Photo

Ak už ste pripravení na zostavenie a plánovanie ďalšieho cieľového zájazdu, máte trochu času na ušetrenie. Zatiaľ čo môžete kliknúť na položky teraz, zbierka nebude uverejnená až do soboty 14. apríla, ale ak chcete mať ďalšiu výhodu proti ostatným fanúšikom Target a Hunter, držitelia karty REDcard získajú skorý prístup k časti zbierky online pred všetkými ostatnými 7. apríla.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 − 35 =

map