Cindy Crawford Rocks Dvojitý denim na kávovom behu

Dokonca aj supermodelky potrebujú niekedy energiu, čo je možno dôvod, prečo 50-ročná domáca mená Cindy Crawford v poslednej dobe odišli na cestu do Malibu v Kalifornii java mieste (Starbucks, prirodzene) nedávno na opravu kofeínu. Zatiaľ čo hviezda ovládla zložité umenie červeného koberca obliekania, sme rovnako posadnutí jej príležitostné denné vyzerá.

Prípadový bod: tento denim na denimovom súbore, ktorý je nielen ľahko replikovať, ale ponúka aj lekciu v štýle. Aby priviedla obidva kusy, Crawford spároval svoje tmavé umývacie džínsy s dlhým rukávom svetlejšieho tkaniva, rukávmi na rukávoch a miernym zastrčením na extra chlad. Spárovala vzhľad s bielymi teniskami Nike, nadmernými odtieňmi a čiernou geometrickou kabelkou.

DALSIE INFORMACIE: Nechajte Cindy Crawford Demo Ako skákať sukne ceruzky na noc

Najlepšia časť? Vyzerá to, že matka dvoch nie je sama vo svojej káve, ktorá si popíjala dobrodružstvá, vzhľadom na to, že nesla aj dve ďalšie horúce poháre v jednej miske, pravdepodobne pre svoje dve módne novorodencov, Presley, 16 a Kaia Gerber, 14. skôr minulý mesiac , Crawford zasiahol jej mesto v južnej Kalifornii na nákupný výlet s Kaia, v ktorom dvaja spávali v nohaviciach a komfortných doplnkoch.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 + = 77

map