Claire Danes nevidí svoje šaty až do dňa pred emmys

Claire Danes nie je cudzinec k červenému koberci (vyhrala tri Emmys sama a bola niekoľkokrát nominovaná). Ale v roku 2016 Emmy Awards, ona bol cudzinec k svojmu šatníku – zlatý výtvor Schiaparelli Haute Couture, ktorý videl prvý krát len ​​deň predtým.

“Je to zaneprázdnená osoba,” hovorí Petra Flanneryová, dánska štylistka, v noci Emmys. “Včera sme mali prvé vybavenie, dlho som s ňou pracoval a máme dobrý vzťah – viem, čo má rada a dosiahol sme miesto, kde máme dobrú drážku. tak isto, lebo všetko sa stále cíti svieže a nové. “

Flannery najprv spatřila šaty počas výstavy Schiaparelli Haute Couture v júli (jedna z jej najobľúbenejších zbierok všetkých čias) a odvtedy nebola schopná prestať premýšľať. Skutočne to vyzerá ako umelecké dielo, ale Flannery nás uisťuje, že je to ešte osobnejšie – a (prekvapenie!) To nebolo vôbec ťažké. 

SÚVISIACE: Všetok červený koberec vyzerá od roku 2016 Emmys

“Je vyrobená z hedvábnej tkaniny z hedvábnej šifónovej textílie, takže je veľmi jemná, veľmi ľahká, s krásnym pohybom,” vysvetľuje. “A chrbát je takisto neuveriteľný – je to listový motív a sú spojené s tenkými pásikmi vyrobenými z organza. Vedeli sme, že to bol ten jediný.” 

Zlatá! #ClaireDanes #BTS # emmys2016 Doplní: @itsmatin Vlasy: @peterbutlerhair

Fotografie, ktorú vyslal Petra Flannery (@petraflannery)

Flannery doplnila zlaté majstrovské dielo šaty s starostlivým výberom diamantov značky Forevermark – nič strašidelné, aby konkuroval šaty, ale ani nič také malé alebo diskrétne. Diamantové čapy a diamantový prsteň s dvoma kamienkami boli len kúsky, ktoré ho obkľúčili. A napriek tomu, že prvýkrát na prvýkrát padne, Flannery hovorí, že Emmys prep prešiel bez problémov.

A čo si Claire myslela o šatách?

“Milovala to,” hovorí Flannery. “Dala si to a bola takmer dokonalá, dizajn, ktorý sa na ňu dal tak krásne.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 4 =

map