Claire Foy Just Got Badass Nový účes

Je to definitívny odchod od regálových vrstiev, ktoré by nosila ako kráľovná Alžbeta Koruna, ale my sme tak tu pre to. Počas víkendu na Britskej akadémii AMD Britannia Awards v Los Angeles Claire Foy narazil na červený koberec s novým, veľmi krátkym strihom, ktorý sa predpokladal viac smerom k punk rock ako vhodná diadém. Mohlo by to naznačovať potenciálnu anarchickú líniu sprisahania na show? Nie práve…

claire Foy Hair
JB Lacroix / WireImage

SÚVISIACE: Zobraziť viac Celebrity vlasy Makeovers z roku 2017

Táto zmena sa pripravuje na jej úlohu Dievča v pavúkovom webe, ktorý je založený na štvrtej knihe Dievča v dračí tetovanie series. Foy prevezme úlohu ako Lisbeth Salander z Rooney Mary a biele obočie stranou, jej vzhľad sa už spája veľmi dobre.

Samozrejme, naše srdcia sú len mierne rozbité, že sa nevráti Koruna. Olivia Colmanová vstúpi na to, aby naplnila topánky kráľovnej, a navyše Foy už dávala svoje požehnanie. 

VIDEO: Claire Foy by skôr nepozrel tieto scény zo sezóny 2 Koruna

Hoci Foy už pracoval hlboko brunetový odtieň, zdá sa, že jej krátka plodina bola tiež odnášaná o niekoľko odtieňov tmavšia, aby skutočne stelesňovala, že Lisbeth Salander vibruje. Nemôžeme sa dočkať, kedy budú hviezda a jej nový pixie v akcii v budúcom roku, kedy sa má film premietať.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 3 =

map