Claire’s, teen ucha-Piercing útočisko, sa pripravuje na podanie konkurzu

Claire’s-yes, miesto šperkov, kde máte uši prepichnuté ako teenager – plánuje podanie bankrotu.

Kým dohoda ešte nie je verejná, Bloomberg že spoločnosť Claire’s Stores Inc. sa vzdala kontroly od spoločnosti Apollo Global Management LLC veriteľom spoločnosti Elliott Capital Management a Monarch Alternative Capital podľa anonymných zdrojov.

Tak to znamená, že je oficiálny čas pre populárny obchod v obchodoch do RIP? To sa musí určiť.

Spoločnosť Claire získala dlh vo výške 2 miliardy dolárov, keďže spoločnosť Apollo ju v roku 2007 kúpila za 3,1 miliárd dolárov. V podstate sa spoločnosť Claire v rokoch 2010 až 2013 rozšírila o impozantnú rýchlosť a v týchto rokoch pribudla približne 350 predajní tehelne. Bohužiaľ spoločnosť nebola schopná zostať konkurencieschopná online. Spoločnosť Claire sa tiež pokúsila pridať zdroje predaja produktov prostredníctvom supermarketov CVS a Giant Eagle.

claire's Bankruptcy Lead
Chris Ratcliffe / Bloomberg prostredníctvom Getty Images

ako Bloomberg poukazuje na to, že podanie konkurzu v kapitole 11 by umožnilo, aby Claire zostala na hladine, čo znamená, že sa úplne nezatvorí. Podľa Úradu amerických súdov je tento druh bankrotu ten, koľko spoločností podávajú petíciu, keď majú dlh.

SÚVISIACE: Boob Blazers sú ďalší trend, ktorý sa chystá vybuchnúť

Podľa vyhlásenia spoločnosti sa Claire v súčasnosti pýši 4,220 pobočkami v 45 krajinách a od roku 1978 prepichlo viac ako 100 miliónov uší. Má aj históriu spolupráce s celebritami. V roku 2014 spolupracovala s Katy Perrym na klenotoch, ktoré boli spojené s jej Prismatic World Tour.

VIDEO: Amazon mení spôsob, akým nakupujeme

 

V decembri Claire údajne spomínala viac ako tucet výrobkov z obchodov po tom, ako matka na Rhode Island našla azbest v makeupe, ktorú si kúpila pre svoju 6-ročnú dcéru. Kristi Warnerová pracovala s právnikom na testovanie 17 výrobkov z predajne, z ktorých všetky mali azbest, podľa New York Daily News. Claire vydala vyhlásenie, v ktorom oznámil odvolanie, a začala vyšetrovanie problému.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 2 =

map