Commuter Barbie je tu a internet ho stráca

Najprv tu bola Barbie Nurse, potom Barbie Fashionista a dokonca aj Barbie inšpirovaná stylistkou Beyoncé. Teraz tu je Commuter Barbie.

Samozrejme, Commuter Barbie nie je skutočný ale v tejto parodii, ktorú vytvorili komici Carina Hsieh a Claudia Arisso, táto farebná Barbie udržuje to tak skutočné … a je to obzvlášť relatívne pre MTA-jazdecké milleniály v New Yorku. Toľko, že to vyfúkne sociálne médiá, nielen s Newyorčanmi, ale dochádzajúcimi všade.

V ňom dve mladé dievčatá hrajú s Commuter Barbie ako tematickú pieseň. “Commuter Barbie! Kariéra dievča, ktorá beží na svete a beží neskoro,” začína ako Barbie chmeľu cez stanicu metra so svojím metrom v ruke v bundy s kanadou Goose, čiapku, štýlové okuliare a slúchadlá.

Ona má tiež veľké macchiato lepené na ruku, ktorá hovorí “Babrie.” “Babrie, to ani nie je skutočné meno,” hovorí jedna z dievčat. “15 zlatých hviezd až do ďalšej odmeny,” hovorí suše. “Starbucks vo vlaku … tak pohodlné,” spýta sa jej priateľ.

SPRIEVOD: Beyoncé Stylist Marni Senofonte Collabs s Barbie vytvoriť ohromujúci vzhľad

SLEDUJTE: Nová bábika Barbie od Gigi Hadid má urobiť dvojitý vzlet

 

V tomto 3-minútovom videu je však viac ako tých drahokamov. Barbie šálka má schopnosť rozliať, nosí obchodnú tašku Tradera Joea a “vyladí plíce” so slúchadlami, ktoré sú “Urbanears pre mestskú dievčinu”.

“Ale ak nevie počúvať katalógy, ako sa bude vedieť usmievať,” spýtala sa jedna z dievčat, než Barbie blikne perleťové biele.

“ZRUŠIŤ OSCARS VŠETKO POTREBUJEME JE TO”, jeden človek tweeted, “to mám rád toľko,” iný napísal … a komentáre sa stále valia.

Prsty prešli Commuter Barbie: The Series.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map