Courtney Love a Frances Bean Cobain odhaľujú svoje štýly Edgy Jet-Setter v Paríži

Týždeň módy v Paríži je v plnom prúde a duo matky a dcéry Frances Bean Cobain a Courtney Love prinášajú svoje podpisové rockerové štýly do mesta svetla.

Jediná dcéra zosnulého frontmana Nirvany Kurt Cobain držala za ruku svoju mamičku, keď vo štvrtok vystúpila na letisko Charles de Gaulle a nosila náladové vrstvy pádu čiernej a šedej farby.

24-ročná žena privítala chladnejšie mesiace vo štýlovom černo-bielom tlačenom gombíkovom košeli, ktorý nosila s rukávmi, ktoré sa valili dozadu a úplne odblokovali, až na zapínanie na golier. Pod dielom obliekla čierne plody a pár čiernych šnúrkových nohavíc. Zdobené čierne topánky zakončili hviezdny vzhľad a Cobain sa ďalej rozširoval s tmavými slnečnými okuliarmi, vrstvovými náhrdelníkmi a čiernym vreckom, ktorý sa presunul cez rameno.

Medzitým matka Courtneyová sprevádzala svoju dcéru aj v tmavomodrých kúskoch a spárovaných čiernych džínsoch a čiernej vestke s čiernym členkom so šedým tričkom, čiernou laserovou taškou a šnúrkami so šnúrkami. Bývalá frontka Hole pridal chlpatý šedý šál a nadmernú tortoiseshell odtiene, keď pár opustil letisko.

Súvisiace články: Courtney Love a Frances Bean Cobain sú najchladnejšia matka-dcéra Duo na party v Londýne

Teraz to robíš rocker-chic: priamo z rocku!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 + = 53

map