Cowabunga! Tu je návod, ako môžete nakupovať MAC Marge Simpson Collection skoro

Volanie všetkých fanúšikov z Simpsonovci: Ak ste ešte nezabezpečili vstupenky na San Diego Comic-Con, pripravte sa na to, aby ste boli v oblasti 26. júla! Len na jeden deň bude MAC Marge Simpson Makeup Collection k dispozícii na nákup pred oficiálnym celoštátnym uvedením na trh.

Už sme fanúšikmi odvážnych odtieňov a zábavy v obrovskom pohľade, a našťastie, tak je to aj Marge. “Musím povedať, že Lisa’s Spikes dobre fungujú s tónom pleti,” hovorí modrošedá krása o žltom lesku (vyššie, vpravo). “Samozrejme, Beehive Blue (hore) dokonale dopĺňa moje vlasy. “Nie je potrebné získať služby služby Craiglist alebo eBay pre odznak Comic-Con – zbierka sa nachádza na základni MAC Cosmetics Gaslamp na 234 Fifth Avenue, preto si nezabudnite označiť kalendár 26. júla , a skôr ako skôr, než sa zásoba vyčerpá, nie v oblasti San Diego, nie je problém, budete môcť nakupovať celý sortiment online na adrese maccosmetics.com 28. augusta a na najbližšom počítadle MAC od 4. septembra.

Nakupujte najdlhšie letné produkty v našej galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 + = 80

map