Cutest Caftan niekedy je len jeden dôvod Nemôžeme čakať na novú kolekciu HSN spoločnosti Stefani Greenfield

Diane von Furstenberg je dnes známa ako jedna z najmocnejších a odvážnych žien v móde. Nie je teda prekvapením, že dizajnér poklepal na Stefaniho Greenfieldu, profesionálneho obsadeného štýlu s prístupom bez prístupu, ktorý by slúžil ako kreatívny riaditeľ značky DVF. A kým budete pravdepodobne spomínať na Greenfieldovu vzhľad ako mentora na E! ‘S Dom DVF na jeseň minulého storočia a zakladateľ toho, čo je teraz Scoop NYC, odborník na fotoaparát pripravený maloobchodník oficiálne smeruje späť do televízie.

Stefani Greenfield - Embed 4
Zdvorilosť

Na začiatku 18. júna Greenfield opäť spolupracuje s HSN na debutu Curations Caravan, čo je rad náradia inšpirovaného cestovaním a dôležitosť dovolenky, ktorá odráža jej medzinárodné cesty. Dostupné kusy, medzi ktoré patrí maxi šaty, kvetinové šály (vyššie), tuniky (nižšie), háčkované sukne a pončo, majú podobnú estetiku k položkám, ktoré kedysi pomohla pri produkcii pre Curations so spoločnosťou Stefani Greenfield a predstavia sa štyrikrát ročne. “Som ako mestský cikán. V mojej mysli cestujem po celom svete, aj keď nie som fyzicky cestujúci, čo je po celý čas, “povedal Greenfield V štýle

SÚVISIACE: Coco Rocha navrhuje kolekciu Popoluška pre dnešnú princeznú

Stefani Greenfield - Embed 3
Zdvorilosť

Odkiaľ nás vzala ako prvú? Hawaii. “Je to všetko tropické. Je to všetko farebné. A v podstate dám svojmu divákovi a zákazníkovi povolenie hrať … oslavujeme ducha, “povedala. “Ja nie som tam, aby som urobil niečo iné, ale vychovávať, motivovať a baviť sa. A privilégium, ktoré prinášam, aby sa žena cítila lepšie, ako vyzerá, je niečo, čo mám veľmi vážne. “Greenfield cituje kaftány a prekrývajúce sa zbierky medzi svojimi obľúbenými skladbami vďaka svojej všestrannosti. “Štýl je o práci vášho podielu,” dodala.

Stefani Greenfield - Embed 2
Zdvorilosť

Podľa Greenfieldu jej budúce vystúpenia na obrazovke budú plné módnych rád a tipov, ako používať predmety, ktoré pravdepodobne už vlastníte. Takže čo je teraz najväčšia rada štýlu? “Táto biela je farba,” povedala. “Donna Karan ma naučila a začala som pracovať tam, keď spustila DKNY v roku 1989, že čím bližšie si dá bielu tvár, tým jasnejšie to robí, aby ste sa pozreli. To prináša všetku farbu vo vašej pokožke. “Greenfield Havaj inšpirovaný Curations Caravan kolekcia, ktorá bude v rozmedzí od 40 dolárov a 130 dolárov, začne 18. júna na HSN.  

Stefani Greenfield - Embed 1
Zdvorilosť

SÚVISIACE S Dianinou von Furstenbergovou Dom DVF Vráti sa do sezóny 2

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 5

map