Cynthia Nixonová nastúpi do drámy medzi Sarah Jessicou Parkerovou a Kim Cattrallovou

Sarah Jessica Parkerová a volatilný vzťah Kim Cattrallovej vychádzajú z Sex a mesto dní, ale neskoro sa dostali do nových výšok. Minulý rok Cattrall povedala Piers Morganovej, že má “toxický vzťah” s Parkerom, keď sa zúčastnili hitovej televíznej show a dodala, že si myslela, že SJP “môže byť skvelé”.

Začiatkom tohto mesiaca spoločnosť Cattrall potvrdila v spoločnosti Instagram, že jej 55-ročný brat Chris bol nájdený ako mŕtvy po tom, čo zomrel v Kanade. Parker poslala svoju sústrasť prostredníctvom komentára k Instagramu, ktorý čítal: “Najdrahšia Kimová, moja láska a súcit s tebou a tvojou a Godspeed so svojim milovaným bratom. Xx “.

Cattrallova odpoveď v novom grame opäť vyvolala plamene. “Nepotrebujem tvoju lásku ani podporu v tomto tragickom čase [Sarah Jessica Parkerová],” napísala 10. februára. “Tvoja nepretržitá snaha je bolestivá pripomienka toho, ako krutý si bol vtedy a teraz.”

“Nie ste mojou rodinou. Nie si môj priateľ. Takže vám píšem, aby som vám naposledy povedal, že prestanete využívať našu tragédiu, aby ste obnovili vašu “peknú dievčenskú” osobnosť, “pokračovala.

Moja mama sa ma dnes pýtala: “Kedy bude tento @sarahjessicaparker, ten pokrytec, ťa nechať sám?” Tvoja nepretržitá pomoc je bolestivá pripomienka toho, aké kruté ste boli vtedy a teraz. Dovoľte mi urobiť to veľmi jasné. (Ak som to ešte neurobil) Nie si moja rodina. Nie si môj priateľ. Takže píšem, aby som vám naposledy povedal, aby ste prestali využívať našu tragédiu, aby ste obnovili vašu “peknú dievčenskú” osobu. Kopírovať a prilepiť odkaz https://nypost.com/2017/10/07/inside-the-mean-girls-culture-that-destroyed-sex-and-the-city/

Príspevok zdieľaný Kim Cattrallom (@kimcattrall)

Odvtedy bývalý Sex a mesto cast členovia verejne preukázali podporu svojim bývalým spoluhráčom. Jason Lewis, ktorý hral jeden z Cattrallových milostných záujmov na obrazovke, povedal 21. februára, že Parker bol “taký milý a taký dokonalý profesionál”.

“A myslím si, že ľudia by si mali pamätať na ich milosť a to, čo im bolo dané,” dodal.

Zatiaľ čo ich spoločná hviezda Cynthia Nixon neoznámila túto drámu, zverejnila povie Instagramovú fotografiu, ktorá sa zdá potvrdiť, na ktorej strane je. V pondelok zdieľala nový gram s Parkerom, ich hlavy sa spolu zaplietli. “Starí priatelia narazili do seba,” napísala. “Slečna [Sarah Jessica Parkerová].”

Starí priatelia narazili do seba na @tmagazine strieľať dnes … chýbaš ťa @sarahjessicaparker ❤

Príspevok zdieľaná spoločnosťou Cynthia Nixon (@ cynthiaenixon)

SOUVISLOSTI: Prečo Sarah Jessica Parkerová tvrdí, že medzi ňou a Kim Cattrallom nie je “boj”

Zatiaľ čo sa zdá, že Nixon bral na seba, Cattrall nemá s touto konkrétnou hviezdou zlú krv. Nixon po súhlase o smrti brata Cattralla vyslovila sústrasť. “Hej Kim taká hrozná správa. Je mi to ľúto. Odoslanie milujete. XO, “napísala. Zdá sa, že aj jej bývalá hviezda.

Cynthia Nixon Kim Cattrall Sarah Jessica Parker Feud
Astrid Stawiarz / Getty Images

Cattrallova odpoveď na sústrasť Nixona bola veľmi odlišná od jej odpovede na SJP. “Cynthia, počúvanie tvojho hlasu toľko znamenalo pre mňa. Ďakujem vám za oslovenie. Láska, Kim. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 3

map