Dajte svojmu bytu dych čerstvého vzduchu s touto inšpirovanou farbou na dráhe

Chcete jednoduchý spôsob, ako omladiť svoj byt na jar? Je to tak jednoduché ako čerstvý náter farby.

Návrhár interiérov Brian Gluckstein porovnáva čerstvú farbu na stenách s novým párom topánok vo vašom skrini: “Je to ako móda – sezónne meniť svoje doplnky.”

Takže aký odtieň by ste mali objať? Glucksteinov návrh na najnovšiu farbu je nedávno ohlásená farba roka Benjamina Moora. Je to – doslova! – dych čerstvého vzduchu.

Medzinárodný tím expertov Benjamina Moorea inšpiroval nové dráhy v New Yorku, parížske nábytkové showroomy a dokonca aj nečakané miesta ako Detroitov automobilový priemysel, aby našli perfektnú farbu: dýchanie čerstvého vzduchu (806). Upokojujúca modrá zachytáva farbu hrstky morského skla, čučoriedkového makarónu alebo letnej oblohy pred súmrakom. “Chceli sme, aby bola farba svetlá a živá,” vysvetľuje Andrea Magno, manažérka farieb a dizajnu Benjamina Moora. “Dych čerstvého vzduchu je harmonický. Môže premeniť priestor na útočisko pred chaosom, “povedala nám.

Ak sa nemôžete zaviazať maľovať celú miestnosť s éterickou modrou, tím Benjamina Moorea navrhuje začať malý s kusom dreveného nábytku alebo chrbtom vašich políc. “Urobíme to veľa,” povedal Gluckstein z jeho najnovších dizajnových projektov. “Obzvlášť v kuchyniach, že farba farby [v regáloch] naozaj premieňa priestor.”

dych of Fresh Air Painted Bath Tub
Zdvorilosť Foto

Ak chcete objať dva trendy v jednom, interiérový dizajnér Sharon Grech navrhuje použiť dych čerstvého vzduchu v elegantnom, neočakávanom spôsobe: maľovať vaňu! “Je to veľmi trendové. V tejto chvíli vidíme veľa maľovaných vaní, “povedala nám. “Maľovaná vanička sa stáva konverzáciou!”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 − = 72

map