Dajte svojmu skriňu bezradné zaobchádzanie s týmito 3 aplikáciami

V roku 1995 sme sa vážne chystali na vysoko technologickú skriňu spoločnosti Cher Horowitz bezradný. Počítač, ktorý vytvoril rozkošné oblečenie pre každý deň v týždni? Genius. Funkcia, ktorá vám povie, kedy sa váš sveter alpaky úplne stretol s vašim červeným kockovaným mini? Revolučný! Teraz, 20 rokov a niekoľko generácií chytrých telefónov neskôr, nemusíte byť dievčaťom v údolí, aby ste získali výhody z plánovania výstrojov. Stiahnite si tieto aplikácie a získajte o krok bližšie k tomu, aby ste boli celkom Betty.

súvisiace: bezradný Je premenený na hru

ClosetSpace
Odovzdajte fotografie najnovších nákupov spolu s položkami položiek, ktoré sú už vo vašej skrini, a vytvorte katalóg odevov a doplnkov. Akonáhle je váš virtuálny skriňa dokončená, funkcia “My Outfits” vám pomôže vytvoriť dokonalé párovanie na základe farby, strihu a vášho osobného vkusu. Obávajú sa opakovania oblečenia? Aplikácia (bezplatne na stránkach itunes.com) sa dokonca pripája k vášmu zákazníkovi spoločnosti Google, aby si všimol dátum, kedy bol každý vzhľad (spolu s príslušenstvom) opotrebovaný.

plátno
Zacvaknite si sebejazyky vo vašom obľúbenom vzhľade, potom ich uložte a kategorizujte v aplikácii (zadarmo na stránke itunes.com). Tkanina archivuje vaše oblečenie a potom používa údaje o počasí v reálnom čase, aby vám poskytla vhodné návrhy na základe predpovede dňa. Potrebujete trochu inšpirácie? Môžete tiež prehliadať krmivo s trendovými zábermi na ulici.

Stylebook
Dovozte svoje obľúbené kúsky na plánovanie oblečenia Vaca-balenie zoznamy a udržiava tabuľky na vašich starých klasických a nových nákupoch. Aplikácia ($ 4; itunes.com) hovorí o tom, ako často nosíte každý diel, aby ste mohli uprednostňovať, čo si ponechať a čo sa zbaviť, keď príde čas na očistenie. Tu je to, kde sa to naozaj dobre: ​​Ak oblečenie opustí trochu niečo, čo si želáte, môžete nakupovať dodatočné kúsky priamo cez aplikáciu a zistiť, ako sa nové nálezy hodia do vášho obľúbeného vzhľadu.

bezradný Inspired App - Embed
Zdvorilosť

FOTOGRAFIE: Cher je 12 Najlepšie vyzerá z bezradný

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

47 − 40 =

map