Dakota Johnson a Jamie Dornan Dostať sa do nejakej Jet Ski Action počas natáčania päťdesiatich odtieňov

Päťdesiat odtieňov pokračovanie sa dokonca ešte viac akcie-packed: Red-horúce co-hviezdy Dakota Johnson a Jamie Dornan boli videné natáčanie scény tento týždeň na jet ski na francúzskej riviére.

Herci preukázali svoju nespochybniteľnú chemickú aktivitu, pretože Johnson pevne držal írsku hviezdu, keď prechádzali morom. Dornan preukázal svoje vypuklé svaly v vestách a v modrom dno plaviek, zatiaľ čo Johnson zakryla biele topánky s dlhým rukávom.

Dakota Johnson

Herečka vystúpila na sade 50 odtieňov tmavšie ukazujúci jej závideniahodnú postavu v skromnej žltej šnúrke bikiny. Oblečila oblek s pármi nadmerných odtieňov a vytiahla dlhé tmavé vlasy do topknotu.

Zumapress.com

Predtým v týždni sme si všimli hviezdy filmujúce na pláži vo Francúzsku, vyzerajúce perfektne tónované v najmenších plavkách. Johnson predviedol svoju závideniahodnú postavu v skromnej žltej šnúrke bikiny (vyššie), zatiaľ čo Dornan’s washboard abs bol na plnom displeji. 

júl 12, 2016 - France France - PHOTOPQR/NICE MATIN ; Tournage du film cinquante nuances de grey 2 et 3 à la plage Paloma Beach de Saint Jean Cap Ferrat avec les acteurs principaux Dakota Johnson (bikini jaune dans le rôle de Anastasia Steele) et Jamie
Zumapress.com

SÚVISIACE S DANOU: Dakota Johnson narazí na pláž v malom bikinách na film Päťdesiat odtieňov Pokračovanie s Jammerom Dornanom

Päťdesiat tmavších farieb hity divadiel 10. februára 2017 a Päťdesiat odtieňov oslobodených nasleduje o rok neskôr 9. februára 2018. Medzitým sa tešiť na tieto bezstarostné obrázky sexy hviezdy, ktoré vás držia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 3 =

map